Adobe Photoshop Tıkla Çalıştır Kurulumsuz - Photoshop Cs6

Katılım
20 Ağu 2020
Mesajlar
7,778
Tepkime puanı
3,217
Konum
İstanbul
Cinsiyet
vtEvVy
Medeni Hal
tPUZPz
Çok iyi ve başarılısın @Charismax, Allah yolunu açık etsin :) sanal alemde denk geldiğim en iyi icraat yapan ve insanın aklına gelmiyecek şeyleri başaran birisin tebrik ediyorum. Sadece bu konu için değil gördüğüm emek, bilgi ve zeka gerektirecek bir çok işte öylesin. Umarım emeklerin boşa gitmez en ufak işlerde 300, 500 lira alan insanlardan çok daha iyisin o yüzden emeklerinin karşılığını her işte al. Başarılar dilerim :2468::
yahu bunlar bişey değil .. var kazandığım bir işim zaten bilişimden... ben parayla iş yapmıyorum pek çünkü çoğu karşılayamaz..
geçen bana geldi bir arkadaş xenforo kur diye tamam dedim.. ama dedi lisanslı istiyorum şudur budur.. dedim o zaman para lazım ben almasam bile lazım yani.. ilk elden 160 dolar eksrasıyla lisansı var zaten

hazır anahtar teslim yasal site istiyor bunun sıfırdan maliyeti uğraşı tl bazından benim gözümde minimum 5 bin ile 8 bin arasındadır..

adamlar açıyor warez kurulum yapıyorlar ikinci el bir lisansla 500 lira 2000 lira arası maal ediyorlar..

ben bunu iş olarak yaparsam.. hostingim kaliteli olacak sorun çıkarmayacak.. lisanslı kurulum yapıyorsam en güncel sistem ve eklenti gereksinimi yapıcam.. dil ayarlarını türkçe yaparken piyasa dosyasına bakacan düzenliycen etcen.. basit duruyor bu işlerde basit değil bize basit size değil ... öyle at dosyayı install çek kur olmaz o .. heves sitesi onlar yasal legal bir alan maliyetli olur ama uzun ömürlü olur..

adam yazmış xenforo kurulumu 200 lira eklentiler artı artı 50 tl 20 tl şeklinde... lan yürü git oğlum birde diyor 6 ay destek vercem.. ulan lisansın yuvasında bile destek yok öyle adamlar dolarla alıyor .. destek vereceksen kendine webmaster diycen developer diycen... bu teknik ilgilisi yazılımcılığa girmez bunu bilmiyorlar... ya ben bunu alaylı ve tahsilli iş olarak yaptım kim neyi bana anlatıyor :D maval okuyorlar .. koparan koparana :D

yani paralı yapılır ama ne istediğini bilenlere yapılır.. hiç birşey bilmeyen adama bişi demem.. az bir bilgisi olan bile site kuruyor ne olcak işte site diyor.. oğlum sana göre öyle kur bırak biz ince ayar yapıyoruz senin aklına gelmeyecek şekilde... yazı stilinin çapak kalınlığından tut fontların gib indirme deposuna kadar seçim yapıyoruzki sonraki gelecek sistemler öncekiyle bozuntu vermesin ..

uygulama program olayına gelince zaten edit benim işim zamanında android uygulamalar yapımında tecrübem var .. geri sayım uygulaması falan yapmıştım satmıştım zamanında parasınıda söylüyüm kaç sene oldu 4 bine ihale etmiştim.. sürekli işler değil bunlar.. ben bunu tek tıka çevirdim adam piyasada crack kırdırıyor zaten bunun parası olmaz..

adam gelir derki şu lazım şunu yapıcam bana çöz çözüm üret ücret beklentin ne düşüncen nedir der o olay başka birşey.. :D
ben yapmıyorum yaparsamda mükemmel değilim ama mükemmelliyetci ve garanticiyim.. anlaşmaya göre... site kur derse kurar bırakırım başka bişey desede yapmam çünkü bana kur dedin gerisi sende... instali kendiside yapabilir.. ama ben kurdum kur dediği için yani benim prensip olayı bu olduğu için falancayı falan fiyata yaparım demem..
 

Benzer konular

Üst Alt