Ablan star bebeğim ile ünlü olan fenomen vefat etti

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yakın arkadaşı Caner Çalışır'ın ölüm haberiyle yıkılan Selin Ciğerci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Hayatımın en kötü günlerinden birini yaşıyorum" diyerek acısı paylaştı. Tüm arkadaşlarına ve yakınlarına büyük üzüntüyle baş sağlığı diliyoruz.
"HAYATIMIN EN KÖTÜ GÜNLERİNDEN"

Caner Çalışır bir ara yediği içtiği ayrı gitmeyen Selin Ciğerci, birlikte çekilen bir fotoğrafını paylaşarak "Bugün hayatımın en kötü günlerinden birini yaşıyorum. Mekanın cennet olsun arkadaşım" dedi. Tüm arkadaşlarına büyük üzüntüyle baş sağlığı diliyoruz
‘ABLAN STAR BEBEĞİM’

"Ablan star bebeğim" sözüyle hafızalara kazınan 31 yaşındaki fenomen Caner Çalışır, kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. Yakın arkadaşının ölüm haberini alan Selin Ciğerci ise yaşadığı acıyla adeta yıkıldı. Eğlenceli kimliği ile tanınan Caner, vefatıyla tüm mecrayı yasa boğdu
‘ACI GÜN’

Caner Çalışır bir ara yediği içtiği ayrı gitmeyen Selin Ciğerci, birlikte çekilen bir fotoğrafını paylaşarak "Bugün hayatımın en kötü günlerinden birini yaşıyorum. Mekanın cennet olsun arkadaşım" dedi. Tüm arkadaşlarına büyük üzüntüyle baş sağlığı diliyoruz

Geri
Üst Alt