8 Mp Kameralı Telefonun 20 Mp'li Telefondan Daha Kaliteli Çekmesi

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
malzeme kalitesinin önemi bu... çin markalı yeni model çıkan telefonlar mesela oppo mesela huwai mesela mio x bilmem ne yazamadım adı aklıma gelmedi... bu çin markalarının 20 megapiksel kamerası var deniliyor.. siz hiç samsungun ve nokianın yarı dokunmatik ekran olan sürgülü ve tuşlu telefonunu biliyormusunuz gördünüz mü ? 8 mega piksel kamerası sanki sana kanal 'd tv dizi izliyormuş havasında fotograf çekiyordu... en basit örnek bilindik bir marka diyeyim nokia n95 hatırladınız mı ? veya samsung D600 d500 serisindenki 2 mesapiksellik kamerası olan telefonları ?

bir düşünün 20 40 mp nerede
2 - 5 - 8 mp kamera çözünürlüğü nerelerde..

birde diyorsunuz ki aldığım telefon çok güzel çekiyor tam 20 mp kamerası var ..

kalite görmemişsin hocam tabiki o sana kaliteli gelecek.. neyse..

şimdiki telefonların hilesini size söylüyorum.. ben bu konularda donanım yazılımsallığı olarak çalışanda birisiyim dikkate alın bilginiz olsun öğrenmiş olursunuz..

20 mega piksel kameraya sahip telefonlar çektiğiniz resimleri cihazınızda kaliteli gösterir.. bu kamera kalitesi değildir ekran panel kalitesidir.. elinizdeki telefona binler ödüyorsunuz ekranı size güzel göstermelidir'ki verdiğiniz paraya değdi hissi versin size... elinizdeki cihazla çektiğiniz forotgrafı başka bir ekrana aktarın ve görüntüyü karşılarştırın.. görüntü çok farkedecektir...

bu olayı nokia samsung ve iphonelerde göremezsiniz onlar olduğu gibi gösterir pikselini.. diğer amiral gemi telefonlar çin üretimi markaları malesef... sadece size ayna görevi görür.. paylaştığınızda fotolarınızı kalite düşer herzaman...