Siteme Üye Olmadın Ben Sana Olmuştum

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Gelsene bizim oraya ortam süper.. Hem senin sevdiğin kişiler'de var arkadaşların..

Kanka site açıyoz adam topla mesela kankası çok olan kişiyi admin yap onu gören herkes gelir..

Üye olun nolursunuz

Bak şu link benim sitem bekleriz..

Yukarıda görmüş olduklarınız site sahiplerinin gülüç yüzlü dilenme şeklidir..

Tanıtımı yapılan siteler zaten reklamını yapmış sayılır insanlar gelir gelmez o onların takdiri'dir..

Biz dükkan işleten esnaf değiliz' Sizlerde bizim müşterimiz değilsiniz.' Nedir bu üye tavlama adam toplama olayı?

E o zaman siteyi niye kurdun açtın ? He bumu yani soru ?
Siteyi kendim paylaşım yapmak için açtım' Üyeler gelsinde sitemde paylaşım yapsın bende site kurdum bak sıralamada şurdayız demek için değil'

Ben sana üye oldum sen bana gelmedin' bunu sormak söylemek doğru değil'
Ama sohbetin varsa' gelmiyorsan arkadaşının mekanına' ve her yere gidiyorsan' bu soru doğal olarak sorulur'
Hayırdır oğlum kanka takılıyorsun benimle' hiç bu konuda paslaştığın yok diyerek..

Çağırmak, adam toplamak tabiki olmaz.Açıldıktan sonra her yerin görüp gelenleri elbetteki oluyor önemli olan kalıcı olmak.Bilgi paylaşmak, bişeyler katmak.Birde bulunduğun yerde mutlu olmak...popüler olmak değil.. bilmem bu benim fikrim herkesin fikrine de saygılıyım.

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Çağırmak, adam toplamak tabiki olmaz.Açıldıktan sonra her yerin görüp gelenleri elbetteki oluyor önemli olan kalıcı olmak.Bilgi paylaşmak, bişeyler katmak.Birde bulunduğun yerde mutlu olmak...popüler olmak değil.. bilmem bu benim fikrim herkesin fikrine de saygılıyım.
İlkiz bak övgü değil bu .. Biz bu forumdan ticaret yapmıyoruz birşey alıp satmıyoruz.. Ama bu forum bir konu açtığında normal forumların aksine minimun bak abartı değil 30 dakikada indeks alıyor dizin'den 1 saate yakın zamanda'da googleye yansıtıyor.. Bunun bizim sitemizle alakası yok yani xenforo diye değil bu.. xenforo tabanlı genel forum anahtarları girili saydığım kadarıyla 17 site var forum sitesi bunlar.. hiç birisi sıralamada performans göstermiyor.. Bu yapılandırmayla alakalı birşey işi bileceksin yapılandırcaksın bırakacaksın..
zaten bizim yerimiz belli reklamada lüzum yok yani forumlar arası reklama lüzum yok.. her yerde varız isteyen üye olur ne git deriz ne gel.. ama bazıları abi sıkıyor artık.. ben bunları görünce sinirim bozuluyor .. yaşlamı alakalı yoksa huyummudur bilmiyorum çocukca geliyor yav

Geri
Üst Alt