Zula Hesap Silme – Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Zula Hesap Silme

2020 yılında mobil cihazlar için de erişime sunulan Zula ülkemiz başta olmak üzere dünyada en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Yaklaşık 30 milyon aktif oyuncusu bulunan Zula gün geçtikçe yatırımlarını yükseltiyor ve oyuncu sayısındaki artışı yukarı doğru sürdürüyor.
Zula, her ne kadar oyuncu sayısını arttırsa da bazı durumlarda oyuncu kaybı da yaşamıyor değil. Oyuncuların oyunu bırakmak istemeleri, sıkılmaları, oynayacak vakitlerinin olmamaları gibi nedenler ile Zula hesap silme nasıl yapılır, Zula hesap kapatma nasıl yapılır soruları akıllara geliyor. İşte bu yazımızda Zula hesap silme adımlarını anlatacağız. Yazımızı okuduğunuz zaman Zula hesabınızı kapatmayı öğrenebileceksiniz.

Zula Kalıcı Hesap Silme – Kapatma

• Zula’nın resmi web sitesi olan www.zulaoyun.com adresini arama çubuğunuza yazın ve aratın,
Zula Hesap Silme

• Karşınıza çıkan ekranın üst tarafında çeşitli seçenekler çıkacaktır. Buradan ya Hesabım kısmına tıklayın ya da Kayıt Ol butonuna basıp alttaki Giriş Yap kısmına tıklayın,
Zula Hesap Silme

• Ekrana yeni bir sayfa gelecektir. Bu sayfaya Zula’ya giriş yaparken kullandığınız kullanıcı adı ve şifrenizi yazın ve ileri deyin ve hesabınızın yönetim paneline aktarılmayı bekleyin,
Zula Hesap Silme

• Yönetim paneline aktarıldıktan sonra yukarıdaki seçeneklerden Destek kısmına tıklayın. Burada oyun ve hesaplar hakkında sık sorulan soruları görebilir, destek forumuna aktarım sağlayabilir ve oyunun yönetim ekibine destek talebi gönderebilirsiniz.
Zula Hesap Silme

• Aşağıda bulunan Destek Talebi Gönder butonuna basın ve kategori olarak Üyelik İşlemlerini seçin. Sizden alt kategori seçmenizi isteyecektir burada Hesap İle İlgili Problemler veya Diğer seçeneklerinden birini seçin,
Zula Hesap Silme

• Kategori seçiminden sonra konu başlığına “Zula hesabımı kalıcı olarak kapatmak ve silmek istiyorum” yazın. Aşağıda bulunan bildiri detayları kısmına; hesabınızı neden silmek istediğinizi ve hesabınız ile ilgili bilgileri yazın. Aşağıda bulunan dosya yükle seçenekleri ile en fazla 2mb formatında olan txt, jpg, png ve gif uzantılı dosya ekleyebilirsiniz.
  • Gerekli yazıları yazdıktan sonra Gönder butonuna basın.
Ve işlem bu kadar. Artık Zula hesap silme ve Zula hesap kapatma ile ilgili işlemleri mail üzerinden takip edebilirsiniz. Zula oyun ekibinin bildiriminizi incelemesi ve hesabınızı kapatması 10-15 günü bulabilir.
Zula Hesap Dondurma
Zula üzerinden hesap dondurma işlemi maalesef yapılmamaktadır. Hesabınıza uzun bir süre girmediğiniz takdirde otomatik olarak pasif duruma düşer. Hesaba tekrar girerseniz kendiliğinden aktifleşir.

Geri
Üst Alt