Yurtdışında olup türkiye için oy kullanan vatandaşlar hakkında bir yorumunuz var'mı?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yurtdışında olup türkiye için oy kullanan vatandaşlar hakkında bir yorumunuz var'mı?

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Erdoğanı sevmeyen yoktur.d yardım paralarıyla gelip tatil yapıyorlar rahatları bozulmasın vatan severlerin

Tabiki oylarını kullanacaklar geçen gün gösteriyordu oy kullanma anında olan kavgayı Erdoğana oy vereceksiniz diye insanların başını beklediler ve büyük kavga oldu yurtdışı oy verme sırasında son anda rastladım tv.de

Medeni Hal
Ne zaman gelir kendi vatanında yaşar bu sıkıntıları çeker işte o zaman oy kullanma hakkı var derim. Rahat ve bolluk içinde yaşayıp başka ülkelerden benim kaderimi belirliyemezler! ve hepsininde hangi partiden olduğu belli neden olmasınlar ki? 1 veriyorlar 21 katı para alıyorlar onlara göre ekonomik sıkıntı yok onlar 8 9 euroya 1 kilo et alırken biz 350 400 liraya alamıyoruz. Bu insanların yaşamadıkları ülkede benim kaderimi belirlemeye hakkı yok. Vatanını seven gelip burada yaşar o gtte onlarda yok. Klavye vatan severliği :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bizim ülkede yabancılar kendi ülkeleri için kullanıyor'mu acaba...

Geri
Üst Alt