Youtube ve diğer müzik paylaşımları hakkında video duyurusu

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sitemiz'de instagram video'ları hikaye akışı gibi video paylaşmak istiyorsanız direk ilgili konunun linkini atmanız yeterli olacaktır.. Bu özellik her yerde kullanılmayan bir özellik olduğu için bazı püf nokta ayrıntıları vardır..

Bütün sosyal medya içeriklerinizin linkleri bir şekilde burada görüntülenir video' olarak yalnız dikkat edilmesi gereken direk ilgili paylaşımın linkini atmak ve herkese açık olması lazım' haliyle adı üstünde gizli hesapları göstermez sadece paylaşan görür onu..

Neyse burada olan püf nokta dediğim olay tiktok v.b videoları için geçerli değil şimdilik ayrıntısını yakaladığım olay..

İnstagram paylaşımları video izlendikten sonra tekrar izlenmek için tıklandığında video'nun ilgili sayfasına yönlendiriyor yani siteden çıkarıp sizi instagramın içine atar' zaten video üzerinde yazar bu tekrar izlemek isterseniz instagram üzerinden izleyin diye..

Bu durumda sayfayı yenilerseniz tekrar çıkış yapmadan aynı video'yu tekrar olarak izleye'bilirsiniz.. yenilemek daha pratiktir..

İyi günler..

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
İksenforodaki en sevdiğim özellik üyeler olarak bbkod eklemekle bizi uğraştırmıyor yapıştır gitsin :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
İksenforodaki en sevdiğim özellik üyeler olarak bbkod eklemekle bizi uğraştırmıyor yapıştır gitsin :D
Zenforo'da böyle bir özellik yok beyfendi.. sdgsfdgfsdg bu +400'den fazla sitenin embled'ini barındıran bir sistemdir... Hem vBulettinlerede olması lazım biraz ilgi gösterirseniz çiçek karpuz bile olabiler keeee :haha:

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Zenforo'da böyle bir özellik yok beyfendi.. sdgsfdgfsdg bu +400'den fazla sitenin embled'ini barındıran bir sistemdir... Hem vBulettinlerede olması lazım biraz ilgi gösterirseniz çiçek karpuz bile olabiler keeee :haha:
Siteler hazır gelmiyor onu demiyorum panelden eklenen bb kodlarını vbulletindeki gibi kod etiketine almıyorsun :D vbulletine de yapılır yapılmaz değil regular expression gerek az bir şey dkdjjf

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Siteler hazır gelmiyor onu demiyorum panelden eklenen bb kodlarını vbulletindeki gibi kod etiketine almıyorsun :D vbulletine de yapılır yapılmaz değil regular expression gerek az bir şey dkdjjf
Şimdi demiyorlar mı sana ya bize'de yapsana brom diye... uğraş dur :D bana'da bol bol söv nerden bu konuyu açtın diye haha .. Yapılıyor her sisteme'de dediğin gibi bir uğraşı var .. uğraş durumada çok basit bir'şey değil he.. siteler durmadan kendisini güncelliyor çok sıkıntılı..

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Şimdi demiyorlar mı sana ya bize'de yapsana brom diye... uğraş dur :D bana'da bol bol söv nerden bu konuyu açtın diye haha .. Yapılıyor her sisteme'de dediğin gibi bir uğraşı var .. uğraş durumada çok basit bir'şey değil he.. siteler durmadan kendisini güncelliyor çok sıkıntılı..
Yok be niye söveyim dkdjff 10 yıl önce çıkan passiveid eklentisini alıp kuruyorlar insan bi embed kodlarını günceller be bunlar benden daha tembel :D

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yok be niye söveyim dkdjff 10 yıl önce çıkan passiveid eklentisini alıp kuruyorlar insan bi embed kodlarını günceller be bunlar benden daha tembel :D
Ben valla kendim eklenti güncellemesini biliyorum :P sdfsdf Bir'de yapabilsem paketleye'bilsem tadın'dan yenmez.. mesela bişi yapıyorum siteye onu temasına kodluyorum bilgileri toplayarak ama hadi ver kanka deseler yok'ki :haha: xf'nin bu kod sistemini o konuda karışık buluyorum.. Keşke benim'de bir kod makinem olsa sdfdsf

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Ben valla kendim eklenti güncellemesini biliyorum :p sdfsdf Bir'de yapabilsem paketleye'bilsem tadın'dan yenmez.. mesela bişi yapıyorum siteye onu temasına kodluyorum bilgileri toplayarak ama hadi ver kanka deseler yok'ki :haha: xf'nin bu kod sistemini o konuda karışık buluyorum.. Keşke benim'de bir kod makinem olsa sdfdsf
İyi ki bilmiyorsun skdjf sıfırdan paketlemeyi ben de bilmiyorum var olanlar içinde ufak değişiklikler sadece :D xF'nin kod sistemi vB4'e benziyor zamanında xF ile vB mahkemelik oldular davayı xF kazandı. Onun şerefine lisansı bitmemiş herkese ücretsiz 1 yıl uzatma yaptı. :D

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
İyi ki bilmiyorsun skdjf sıfırdan paketlemeyi ben de bilmiyorum var olanlar içinde ufak değişiklikler sadece :D xF'nin kod sistemi vB4'e benziyor zamanında xF ile vB mahkemelik oldular davayı xF kazandı. Onun şerefine lisansı bitmemiş herkese ücretsiz 1 yıl uzatma yaptı. :D
Yok vallaha bilmiyorum bazı arkadaşlar beni ironi yapıyor sanıyor bu konuda .. yani bir taslak çıkarıyorum ama onu yediremiyorum.. o kod benzerliği davasının aslı şey diyorlar .. vb 5 hazırlık için yapılan kodlar aslında xf için'di hani ta o zamandan vb 5 için vb 4 güncel iken bir çalışma yapılmış sanırım.. xenforo 1 buna benzer yapı diye mahkemelik olmuşlar.. Şimdi kaynak olarak kendi dilleri ağızları duyuru olarak zamanında yayılmış ama biz bunu türkçe anlatanlardan biliyoruz.. birazda efsaneleşmiş bir olay gibi bu ... osmanlı döneminde şöyle yapılıyor'muş olayı :D

Xenforo birde şu yönden cazip geliyor.. vbulletinciyiz sonuçta hepimiz burasıda yeni yüz olarak benzetile'bildiği için xenforo diyoruz.. mesela xenforo böyle olmasa herkes mybb'ye geçerdi bence :D

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Yok vallaha bilmiyorum bazı arkadaşlar beni ironi yapıyor sanıyor bu konuda .. yani bir taslak çıkarıyorum ama onu yediremiyorum.. o kod benzerliği davasının aslı şey diyorlar .. vb 5 hazırlık için yapılan kodlar aslında xf için'di hani ta o zamandan vb 5 için vb 4 güncel iken bir çalışma yapılmış sanırım.. xenforo 1 buna benzer yapı diye mahkemelik olmuşlar.. Şimdi kaynak olarak kendi dilleri ağızları duyuru olarak zamanında yayılmış ama biz bunu türkçe anlatanlardan biliyoruz.. birazda efsaneleşmiş bir olay gibi bu ... osmanlı döneminde şöyle yapılıyor'muş olayı :D

Xenforo birde şu yönden cazip geliyor.. vbulletinciyiz sonuçta hepimiz burasıda yeni yüz olarak benzetile'bildiği için xenforo diyoruz.. mesela xenforo böyle olmasa herkes mybb'ye geçerdi bence :D
Vbulletin 4 beta sürümü piyasaya yeni çıkmıştı o zaman. 5'in adı bile yoktu kim uyduruyor onu :D Kier Darby Vbulletin ekibinden ayrılmasaydı vB4 süper bir şey olurdu. Vbulletin için büyük kayıp:D xenforo Vbulletine göre daha esnek ve pratik geldi kullanıcılara onun etkisi var :D

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Vbulletin 4 beta sürümü piyasaya yeni çıkmıştı o zaman. 5'in adı bile yoktu kim uyduruyor onu :D Kier Darby Vbulletin ekibinden ayrılmasaydı vB4 süper bir şey olurdu. Vbulletin için büyük kayıp:D xenforo Vbulletine göre daha esnek ve pratik geldi kullanıcılara onun etkisi var :D
İşi kullanıcılara bırakırsak onlar sayar yerin'de.. sizler xenforoyu sunup bunu kullanacağız demedikten sonra kimse kolay kolay geçmez.. herkes geçerse vbulletin kullanan kalmaz zaten.. ben bu konuda bişi anlamıyorum

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
İşi kullanıcılara bırakırsak onlar sayar yerin'de.. sizler xenforoyu sunup bunu kullanacağız demedikten sonra kimse kolay kolay geçmez.. herkes geçerse vbulletin kullanan kalmaz zaten.. ben bu konuda bişi anlamıyorum
Zamanında demo forum da kurdum gösterdim kurucular da dahil beğenen çok az kişi çıktı rafa kaldırdık :D

• Haha
Geri
Üst Alt