Yazılım hakkında bilgi arıyorum

Meslek
Web Security
Bir instagram phising scripti veya xenforo tema nasıl log koyulur acaba bilgisi olan arkadaşlar mevcutmu aradım fakat pek bilgiye ulaşamadım

Temaya log koyulmaz direk giriş için link koyulur bunuda anlayan anlamayan herkes anlar
Temana yönlendirme link koyarım sen ana sayfayı tıklarsın, kullanıcı şifren bana gelir. Eski bir yöntem bu kullanmayı unuttular. Modern sistemlere entegre etmek zor değil. Kimse anlatmaz kimsede bunu yapmaz çünkü temadan log girişi sağlama panellere eriştirmez sadece kullanıcıyı hacklemiş olursun.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kimse anlatmaz kimsede bunu yapmaz çünkü
Tema yapımcılarının ekmeğinden etmiş olursun ve kolay birşey değil farkedilmemesi lazım... günümüzde herkes birşeylerden anlıyor araştırıyor soruyor cevap alıyor

Meslek
Web Security
Temaya log koyulmaz direk giriş için link koyulur bunuda anlayan anlamayan herkes anlar
Temana yönlendirme link koyarım sen ana sayfayı tıklarsın, kullanıcı şifren bana gelir. Eski bir yöntem bu kullanmayı unuttular. Modern sistemlere entegre etmek zor değil. Kimse anlatmaz kimsede bunu yapmaz çünkü temadan log girişi sağlama panellere eriştirmez sadece kullanıcıyı hacklemiş olursun.
Peki scripte nasıl korum anlattığın olayı acaba?

• Beğen
Tepkiler: LsR
Geri
Üst Alt