Yardım Kampanyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İsim
Halim Selim
Memleket
Kırıkkale
Meslek
Kuruyemişci
Sayın Fatih Bey

Sitenizde Yardım Kampanyaları Düzenleye Bilirmiyiz ?
Belirli Kuruluşların Yardım Kampanyalarını Siteniz Üzerinden Paylaşmak İstiyorum. Maddi bir yardımlaşma söz konusu olduğu için, ilk buraya size sormak istedim, Örnek vereyim size, Bir okulda okumasına yardımcı olmak için ailesi için para toplamak gibi, Köyde ev bakımı gerektiren yaşlılar için bir yardım kampanyası veya Kızılaya gereken kan bağışları haberleri, Depremzedeler için Korona virüs madurları için, Her türlü kampanyanın paylaşımını yapmak için bir bölüm oluşturula bilirmi ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Çok güzel bir düşünce Destekleriz destekliyoruzda
Yalnız bu kurumsal yardım kampanyalarını destekleriz kişisel değil.
Biz aracı bir siteyiz forum sitesiyiz buna öncülük etmemiz doğru değil mağduriyet oluşur.
Mesela ben dün bizzat kendi ellerimle Müge Anlının yardım kampanyasını paylaştım bu bilinen birşey olduğu için.
Ama şimdi falanca yere yardım topluyoruz bu iban numarası yardımlarınızı bekliyorum dersen bu olmaz buna izin veremeyiz.
Diğer türlüsü numaraya kısa mesaj gibi kurum ismini belirterekten KIZILAY gibi MEHMETÇİK VAKFI gibi ' tür şeyler olabilir.
Dediklerimi anlamışsınızdır umarım. bu duyarlılıgınız için teşekkürler.

İsim
Halim Selim
Memleket
Kırıkkale
Meslek
Kuruyemişci
Haklısınız güven ortamı oluşması gerekiyor dediklerinize bakılırsa, yani bir yardım sever gönüllü iban tr atsa , buraya yardım lazım dese olmaz diyorsunuz.
Kurumsal yardım vakıfları işini yapıyor zaten, Ben bu konuda çok duyarlıyım yine siz bir düşünün isterseniz.
Teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hayır güven ortamı oluşması lazım demiyorum.. Kurumsal Yardım olmadıgı sürece izin yok diyorum.. Kimsenin Duygularını kullanarak zaaflarından yararlanarak böyle bir olaya izin veremem.. o paraların nereye gidecegini nerede kullanılacagının teminatı olmadan olmaz. Lütfen kusurumuza bakmayın..
Siz iyi niyetli olabilirsiniz ama bu meydanı bu tür aktivitelere açmak doğru değil..
Duyurular yapabilirsiniz Şahsi Tekil Şahıs olarak iban tr paylaşamazsınız..
Konuyu anlaştık diye kilitliyorum.
Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt