Wowturkey forum sitesinin yazılımı kendisine özel mi?

Bir çok forum sitesine giriyorum birçoğunun kullandığı site tasarımı birbirine benziyor kimi xenfero kimisi ise Mybb ancak bu sitenin tasarımı farklı bilgisi olan aydınlatabilir mi?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Konu içinde url link paylaşıldığında konu editlenir ısrarında silinir..

Bu sitenin alt yapısı hakkında fikrim yok.. Aspo denilen bir eski sistem var onun portalına benziyor daha doğrusu donanım haber sisteminin portal hali gibi.. Resim üzerine paylaşım yapan yer olduğu için direk amaç odaklı bir site...

Bu site çok eski bir site.. Zamanında özel yapım versiyon tabanlı bir kurulumla geliştirilmiş olabilir..

Uzun zamandan beri aklımda forum sitesi açma niyeti var ama kpss ile uğraşmaktan bir yanımı görmedim bazı sitelerin artı yönlerini not ediyorum akrabam Ankara üniversitesinde bilgisayar mühendisliği okuyor onada bahsettim durumu yaparız dedi....

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Uzun zamandan beri aklımda forum sitesi açma niyeti var ama kpss ile uğraşmaktan bir yanımı görmedim bazı sitelerin artı yönlerini not ediyorum akrabam Ankara üniversitesinde bilgisayar mühendisliği okuyor onada bahsettim durumu yaparız dedi....
Forum sistemi olarak xenforo her konuda ideal üstün bir gömlek bunu kime sorsan öyle der.. Sende incelediğinde göreceksin zaten... Ama forum dışı portal gibi şeyler düşünüyorsan zaten w.press'ler tema sütun olarak yapılandırılıyor..

Xenforo olarak bizim burası bireysel bir kurulum olduğu için burdan örnekleme yapma bizim kafa eski vbulletin görüntüsünde olduğu için biz görünüm ayarlarıyla oynayıp orjinal xenforo orjinalliğini bozuyoruz..
Ama genel olarak baktığında xenforo iyi bir seçim..

Tabi bu biraz arz talep meselesi vbulletin 5'de iş görür kanımca..