Genel Forumlar'ın en şahanesine hoş'geldiniz.. Genel Forum - Genel Forum Sitesi'🌼

Kayıt olarak genel forum sitemizin içeriklerine ulaşa'bilirsiniz.. Yenilikci bir forum anlayışını benimseyen forummeskeni sitemiz.. Sizleri eğlendirmekten, bilgilendirmekten çok mutluluk duyacaktır..

Wordpad Hakkında Bilgisi Olanlar - Enter Boşluğunu Normal Boşluk Yapma

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ekli dosyayı görüntüle 5229
Selam arkadaşlar windows wordpad kullanırken alt satıra geçtiğinizde
Gördüğünüz gibi arada bir ENTER boşluğu oluşuyor..
Wordpad kullanan ve içerik düzenleyen arkadaşlara soruyorum.. Bunu normal txt yazı düzeninde yazmak mümkünmüdür ?
Enter boşluk atınca o başluğu veriyor lakin yukarıda yazdığım gibi alt alta birleşik olma durumu ENTER yapmadan düz yazarken boşluk ile normal olarak geçiyor.. Bu ENTER basma olayını çözen var'mı bunca yıldır bu böyle'mi ben bunu hiç kullanmadım'da..

Üstteki paylaşımı alttaki resimde yaptığım gibi buraya kopyala yapıştır yaptım... ve bir soru daha resimi tümünü kopyaladığında almadı ayrı şekilde kopyalayıp aldı bunuda tamamıyla kopyalaya bilen var'mı ?

Ekli dosyayı görüntüle 5230

Çözüm
Satırları seçip sağ tıkla Paragraf >> paragraflardan sonra 10pt boşluk ekle nin tiki kaldır. Birde satır aralığını 1,00 yapıp tamam de. Bakalım olacak mı. Bende oldu gibi :D aynı şeyi düşünüyorsak eğer.

saphira

Tonton Nine

ben bilmiyom ama bi iki kişiye sorarım..

Kerem

Kız & Erkek Babası
Web sitesi
www.forumsever.com
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Bende bilgisayarı açınca bir bakayım.

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bunu bi çözün ya alt satıra geçince enter yapıyorsun ya iki kere enter yapıyormuş gibi oluyor..

Kerem

Kız & Erkek Babası
Web sitesi
www.forumsever.com
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Satırları seçip sağ tıkla Paragraf >> paragraflardan sonra 10pt boşluk ekle nin tiki kaldır. Birde satır aralığını 1,00 yapıp tamam de. Bakalım olacak mı. Bende oldu gibi :D aynı şeyi düşünüyorsak eğer.

• Beğen
Tepkiler: LsR
Çözüm

Kerem

Kız & Erkek Babası
Web sitesi
www.forumsever.com
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Word gibi aslında, word ya da excell de herşeyi yazar bitirir sonra şekillendiririm ben. Düz metin gibi yazar sonra paragrafını, başlığını vs vs düzenlerim. Bundada istediğini yazıp düzenlemek daha mantıklı, birde neden wordpad. Word daha kullanışlı eğer bir yazı yada şiir yazacaksan.

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Word gibi aslında, word ya da excell de herşeyi yazar bitirir sonra şekillendiririm ben. Düz metin gibi yazar sonra paragrafını, başlığını vs vs düzenlerim. Bundada istediğini yazıp düzenlemek daha mantıklı, birde neden wordpad. Word daha kullanışlı eğer bir yazı yada şiir yazacaksan.
E bilgisayarımda bu var :D Mevcut sistemde olan şey olduğu için.. Senin dediğin'de bir çözüm ama ben yine galiba düz metin belgesini tercih ediciiiğimm :sins:

24,435Konular
87,744Mesajlar
1,154Kullanıcılar
HasanMirzaevSon üye
Üst Alt