Windows XP' de sürücüleri ayrı ayrı yüklemek

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Eskiden bilgisayarlara format atmanın bir havası ağırlığı vardı... Herkes kolay kolay format atamazdı...
Windows xp' formattan sonra... ses kartı - ekran kartı gibi driver sürücülerini ayriyetten yüklenmesini isterdi .. Yani işi bilen komşu olurdu adı yada çocuk olurdu giderdi evine format atardı .. Windows 7 bu işlemlerin hepsini kolaylaştırdı.. Sonrasında herkes formatcı oldu çıktı zaten... Gerçi windows vista'da ufak driver sürümlerini içinde barındırıyordu ama ekran ve ses kartı sürücülerini yüklemediği için o'da pek kullanışlı değildi..

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Windows XP <3 Zamanının en iyisiydi gerçekten de. İnciğini boncuğunu kurcalayıp özelleştirenler vardı sürücüleri yükleyip paketleyip indirmeye sunarlardı :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben nostalji diye buna derim :D

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Sanal bilgisayarımda hala eski işletim sistemleri var bazen açıyorum 3.11 bile var dasjdasfas

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sanal bilgisayarımda hala eski işletim sistemleri var bazen açıyorum 3.11 bile var dasjdasfas
Xp çok fena bir işetim sistemiydi ya... java kodlamasından yapıldıydı yanılmıyorsam.. xp'de neler yapıldı neler.. xp' nin desteği bitmesine rağmen zorlandı ama yinede kullanıldı... :D Şey gibi ya.. nokia 3310 olayı varya ... bilişiminde xp' si vardı işte .. aynı mantık :haha:

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
XP adamdır ya :D sonra Win7 geldi uzun bir süre direndik donanımların ağzına ediyordu o zamana göre yüksek gereksinimler istiyordu sonra ona da alıştık derken Win10 çıktı yine direndik ona da alıştık jdajsdas

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
XP adamdır ya :D sonra Win7 geldi uzun bir süre direndik donanımların ağzına ediyordu o zamana göre yüksek gereksinimler istiyordu sonra ona da alıştık derken Win10 çıktı yine direndik ona da alıştık jdajsdas
Biz linux kullanıyorduk bizimkisi win 10 daha yeni tanışma ve beğenmedim sorunlar çıkarıyor ses studyo programında.. bakalım bunuda folloş etsin piyasa tam çözülür bununda desteği biter sdfsdf

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Windows 3.11 :D

resim.png

resim.png

Geri
Üst Alt