Windows 7 Nasıl Yükseltmeyle Windows 10' olur ( Yükseltme Yapma Dosyası İndir )

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ekte dosya olarak paylaştığım rar uzantısını indirin .. içinden açın ve tıklayın yönergeleri izleyin..
veri kaybınız yedek kaybınız olmayacaktır.. windows 7 pro kullanıyorsanız windows 10 pro olacaktır .. windows basic home kullanıyorsanız windows home 10 olacaktır..

bilgisayarınıza sağ tık yapın ürün anahtarı bölümünde yazan yazıyı okuyun.. eger aktif edilmedi daha sonra aktif edilecek şu kadar gün var diye yazıyorsa onda yükseltme yapılmaz... ürün anahtarı girili pc 'lerde yükseltme yapar..

illede orjinalmi olması gerek ? yükseltme yapmak için diye sorabilirsiniz.. hayır gerek yok windows 7'niz cracklide olsa sadece ürün anahtarı henüz aktif edilmedi yazmaması lazım... çünkü yapacağı yükseltme microsofttun orjinal linsanslı 10 sürümüdür..

cd veya usb gerek yok internet üzerinden yükseltme yapmış oluyorsunuz.. ortalama 40 dakika sürdü yönergeleri takip edin yeter.. bugün bölümleme disk yaparken ben denemiş bulundum..

YÜKSELTME YAPTIKTAN SONRA VAZGEÇMEK İSTERSENİZ 7 GÜN İÇİNDE GERİ WİNDOWS 7 YÜKLEMESİ YAPMA YETKİLERİ WİNDOWS 10'DA VERİLMİŞTİR.

Meslek
Tubitak PARDUS
İşletim sistemlerinin sistem gereksinimleri arttı artık windows 10 güzel sistem 8 gb ram altında olanlara tavsiye etmiyorum
Standartta 2 gb ram ile kurulur sizden 4 gb performanslı makina ister. Siz bunu 8 gb ram ve çekirdek sayısını arttırılmış şekilde kullanırsanız en iyi işletim sistemine sahip oldunuz demektir.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
kendi konumun kendi işime yarayacağını biliyordum bak lazım oldu şimdi burda googlede aramaya gerek kalmadan :D bazen böyle depo mantığında konuları atmak lazım iyi oluyor :haha:

Geri
Üst Alt