Vb-3' Teması Seçimi

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Arkadaşlar ben satılık olan siteme bir tema yapmıştım daha taze olarak.. Aklıma bunu forummeskeni'ne kurmak geldi .. Şimdi şuan'da kullandığımız tema free bir tema benim kendi öz yapımım değil.. Renkli olduğu için cazip geliyor olabilir..

Bende eski vbulletin 3 forum temasını andıracak renk kombinlerinden bir tema yaparak buraya kurdum.. Posbit avatar kısımı normalde vbulletinler'de 170x220 170x250 civarıdır...

Bu yaptığım tema'da ise fazla büyütmek istemeyip 175xsınırsız şeklinde yaptım.. yani 170 175 artık hangisini yapmak isterseniz o şekilde..

Dilerseniz onu kullanabiliriz.. Örneği yoktur vb xenforo temasının şuanda' varsa kullanımda yoktur ki olamaz ben yaptım yayınlamadım bir yerde.. Tema Sade 3 renkten oluşur.. Ve seo olarak güçlü olduğunu idda edebilirim.. Çünkü şablonlara kullanıcı ve ziyaretçiler tarafından görünmeyecek botlar tarafından görülebilir bazı işlemler yaptım.. ranklar altta üste alabiliriz sonra o önemli değil...

Eğer kullanalım denilirse varsayılan tema yapıcam buraya... diğer siteyede başka bir tema yapıcam..

Alttan temayı seçip bakabilirsiniz.. gösterişten uzak sade bir temadır kasma yapmaz..

Bükre

İhmal ettiğin herşey ölür
bPg20e
Evet diğeri daha güzeldi ama bu temanında iç kısmı beyaz olabilir

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Bu konuda bende bayanlara katılıyorum. Cıx bu tema olmamış. Bundan önce kullanmış olduğun temanın renkleri çok güzeldi ya da meskeni ilk tanıdığım zamanlar kulllandığın temada çok güzeldi ama bu olmamış.

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hiç özgünlük anlayışınız yok hiç :( İnsan bi der kötü'de olsa kendi ürünümüzü kullanalım diye dimi :sneaky:

Melissa

İş Kadını <3
İsim
Melisa
Memleket
Bayburt
Meslek
Matba Ambalaj Muhasebe
Medeni Hal
Bu renkler iyi ya

• Beğen

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Birde mesela vb3 e benzer bişey düşünüyorsan default temayı çalışma derim. Farklı bir renk tonu ile butonları, catbg leri vs vs çalış. Belki image dosyalsrı ile destekleyebilirsin.

• Üzüldüm