Unutarak Yemek, İçmek Orucu Bozar mı?

İsim
Napıcan
Memleket
Burdur
Meslek
Eğitimci
Ya kızım zihniyetin nikahı evliliğimi olur ? Ben ne evli insanlar biliyorum karısı evinde dışarıda 2 - 3 takıldığı hatta çoluk çocuğu olan sende şansını deniyorsun.. ya ben senin akan kanının yönünü biliyorum'da sen yanlış yola yürüyorsun.. geçmişin hatrına ordan bir anı hatırlatıyorsun diye birşey demiyorum ama eşşeğin şeyine şeyide sokma yani..
Özel yazamıyorum sana :D Sen niye atarlandın düşünüyorum düşünüyorum cıks başka birşeye kızmışın sen konu benimle alakalı değil herhalde. Takılıyorum manyak tamam doğru söylüyorsun yanlış anlama yada anla banane :rolleyes: Evet yanlış anla bana hak ver haha amaan uzatmıyorum

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Özel yazamıyorum sana :D Sen niye atarlandın düşünüyorum düşünüyorum cıks başka birşeye kızmışın sen konu benimle alakalı değil herhalde. Takılıyorum manyak tamam doğru söylüyorsun yanlış anlama yada anla banane :rolleyes: Evet yanlış anla bana hak ver haha amaan uzatmıyorum
Allah belanı versin rümeysa :haha: İnanmıyorsun Allaha ama versin zaten vermiş kafayı yemişsin sen ya jafkahf

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Rümeysa değil rüveysa diyeceksin ismimide unutmuş
yok ben unutmam rümeysa senin ismin rüvey dendiği için uydurdun kendine :D ben hiç birşeyi unutmam senin unuttuklarını bile unutmam :D beni karıştırma normal insanlarla .. neyse çok uzadı işim var uslu uslu takıl ama bana takılma.. bak burda kız arkadaşlar var erkek manyaklığından çık kendi cinslerinle tanış.. aslında iyi birisin ama kafan farklı çalışıyor ... öğrencilerinede kolay gelsin..

İsim
Napıcan
Memleket
Burdur
Meslek
Eğitimci
Sadece benmi yasaklıyım dm atılmıyor sana

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sadece benmi yasaklıyım dm atılmıyor sana
hayır yasaklama falan yok... profilimi gizledim yazılmasın çizilmesin diye ... irtibat gerektiğinde ilk ben mesajı atıp o yolu açıyorum zaten.. boşver birazdan çıkıcam işim var zaten.. sonra ne diyceksen dersin yada açıktan yaz :D seninle pek sohbet muhabbet etme taraftarı değilim

İsim
Napıcan
Memleket
Burdur
Meslek
Eğitimci
hayır yasaklama falan yok... profilimi gizledim yazılmasın çizilmesin diye ... irtibat gerektiğinde ilk ben mesajı atıp o yolu açıyorum zaten.. boşver birazdan çıkıcam işim var zaten.. sonra ne diyceksen dersin yada açıktan yaz :D seninle pek sohbet muhabbet etme taraftarı değilim
Yamyam değilim yemem seni :)