Ulusal Kitap Festivali ve Brooklyn Kitap Festivali için sanal diziler; Emma Cline, zehirli erkeklerin iç yaşamları üzerine

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
featured00_landscape_350x.png

Emma Cline. Fotoğraf: Ricky Saiz
Ulusal Kitap Festivali (25-27 Eylül) ve Brooklyn Kitap Festivali (28 Eylül - 5 Ekim) de bu yıl online yapılacaktır. Ulusal Kitap Festivali'nde Colson Whitehead, Marlon James, Carmen Maria Machado, Maaza Mengiste ve düzinelerce başka yazarın okumaları yer alacak . Brooklyn Kitap Festivali'nde Hari Kunzru, Emily St. John Mandel, Brandon Taylor, Claudia Rankine ve çok daha fazlası yer alacak .

Aperture dergisinin yeni sayısı " Yerli Amerika " çıktı. Wendy Red Star'ın konuk editörlüğünü yaptığı konu, fotoğrafları ve yerli yaşamları kapsıyor.

At The New Republic , Jacob Bacharach değerlendirmeleri Matthew Yglesias yeni kitabı, Bir Milyar Amerikalılar , fikirler bulma “Tüm unobjectionably gerçek ve büyük ölçüde yararsız.”

Başyazar Jeffrey Goldberg'in , başkanın savaşta ölen Amerikalıları "kaybedenler" olarak nasıl küçük gördüğünü ayrıntılarıyla anlatan viral makalesinin ardından, Trump'ın "ölmekte olan" bir dergi olduğu yorumundan bu yana Atlantik , 20.000 yeni abone kazandı .

Bob Woodward, başkanın koronavirüsün "ölümcül" ve son derece bulaşıcı olduğunu söylediği Şubat ayında Trump ile yaptığı röportajdan yorumları açıklamama kararını savunuyor . Woodward, Trump'ın söylediklerini doğrulamak için zamana ihtiyacı olduğunu iddia ediyor: "'Vay canına, bu ilginç ama doğru mu diye düşünüyorum.' Trump, onaylanmayan şeyler söylüyor, değil mi? " Hikayeyi neden takip etmesi için bir meslektaşına vermediği sorulduğunda Woodward, “oldukça önemli kaynaklar” geliştirdiğini söyledi: “Peşindeydim ve [virüs] patladığında (hala) iz üzerindeydim. "

At Paris Review , bir röportajda hikayeler ona yeni kitabında, yaklaşık Emma Cline ile Daddy . Cline, #MeToo döneminde toksik-erkek içgüdüselliği hayal etmekten bahsediyor: “Kültür, herkesi erkeklerin iç yaşamlarını ve yaptıklarını neden yaptıklarını hayal etmeye zorladı. . . . Tüm bir işyerinin tek bir adamın eylemleriyle boğuşmak zorunda olduğunu ve diğer tüm bu insanların bu adamın zihninde neler olup bittiğini anlamaya çalışmak için harcadığı tüm bu enerji ve çabayı görüyorum. "

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
bu isimi duygudugumda direk aklıma ingiliz yapımı filmler geliyor sidny de dahil buna

Geri
Üst Alt