Ucuzlamasını istediğiniz sektör ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Herşey pahalıyken neyin ucuzlamasını isterdiniz ?

Giyim kuşam : En pahalı elbiselerin normal fiyatlara inmesi'mi mesela pazar malı ürün fiyatları gibi..
Yemek içme mutfak'mı ?
Araba tatil yerlerimi
ev kiraları'mı
Teknoloji v.b şeyler'mi

Hangi sektörün hangi ürünün daha doğrusu hangi kategorisel olan ticaret alanı yüksek olan alım gücünün rahatlamasını isterdiniz ?

Yemek içme mutfak ve ev kiraları öncelikli

• Beğen
Tepkiler: LsR
Hepsi önemli ama bir ailenin geçinebilmesi için öncelikli bulduğum için yazdım

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
ben diyorum'ki zaten fakirliğin çözümü yok indirimli olacak olan şey varsa elbiseler ve teknolojik ürünler olsun... mesela gucci marka bir tişörtü corge stil bir pantalonu 20 tl ye alabilsinler... iphone telefonuda en baba fiyatını 1000 lira olsun...

bu insanların birbirine tepeden bakma olayını çözecektir bence... nasılki ben kış aylarını herkes mont giydiği için sevip tek tip görüyorum buda onun gibi birşey olurdu bence..

Bu saatten sonra indirimlerin eskisi gibi olmasını imkansız görüyorum.

• Beğen
Geçen yaz sıradan penye tişörtler markasız normal penye işte 35 ile 50 tl. idi çünkü her gün uğradığım mağazada öyle idi her hafta kesin alırdım ucuz diye... şimdi ise yazlık tişörtler çıkmış yine vallahi aynıları 100 ile 150 tl . bazıları 100 bazıları ise 150'ye kadar gidiyor... ne değişti ki altından mı sanki farkı ne bu kadar fiatını artıracak.

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben 20 liraya tişört gördüm ya :D eskiden 5 tl ye satılırdı onlar.. ben pek kıyafete para vermem.. para vermem'den kastım ben almam gidipte şunu alayım demem yırtılsın yırtık giyerim... çok zorlarsa vitrinde yada askıdaysa gözümle bi kendime giydiririm onu he tamam bu bana gelir der alır çıkarım.. ama dediğin gibi 100 tl ve üzeri fiyatlı olan yerler var.. saçmalık ya penye neticede pamukta değil maliyeti taş çatlasa 7.5 tl falan

Tabi ya ne ara böyle fırlamış olabilirki...yazık valla millet nasıl alsın.Ben yirmiye değil elliye bile görmedim...hiçbir yerde

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sizin oralar ve bir çok yer tekstilde pahalı istanbula göre.. burda merdiven altı imalat çok olduğu için yine her bütçeye bulabiliyoruz.. allah yardımcımız olsun yakında incir yaprağı ile gezmeyelimde...

Onu yazacaktım zaten millet son sonu incir yaprağına kalacak tövbe yarabbi...Marka aradığımdan değil vallahi dediğin fiata hiç görmedim ben.Merdiven altı imalat büyük şehirlerde evet fazlaca var...yine de internetten almak biraz daha iyi napıyım ki en azından aradığını buluyorsun.

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz, sana bir taktik vereyim ben.. gimsa ankaranın her yerinde var geniş avm orası bile pahalı bilirsin bilmezsin... ostim tarafına yolun düşerse.. sanmıyorum düşeceğini :haha: sanayi yerleridir oralar... orda benim çalıştığım çorap firması vardı ben ankaradayken.. aynı sahada tekstil üreten yerler var .. şunu demeye çalışıyorum batıkent ve ostim hatta eryaman etimesgut taraflarında ucuz bu tekstiller... e tabi sincan lale taraflarıda ucuz.. başka yerinde yok zaten ankaranın gezip tozduğunda bi bakın giymesende al lazım olur ..

Tek istediğim atıştırmalıklar ucuzlasın 10 tl cips var :D keyfimizinde içine ettiler

Geri
Üst Alt