Türkiyede satılan evlerin tl karşılığını dolara çevirince amerikada daha lüks ev alınıyor olması gerçeği

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Gavur diyip geçme... Din'le insan olunmuyor gerçeği..

Bu kadar pahalılıkta demek ki dolara çevrilince yurtdışında ev alınabiliyor.Ev fiatları ço pahalı, kiralarda öyle millet azdıydı iyice hiç insaf yoktu.Hele kiracı olmak çok daha zor gelir azsa kira çok nasıl versin hepsini kiraya ne yesin...

Dün adamın birisi depremzede bak diyor evinden beni istediği rakamı vererek artırmıyorum diye çıkartıyordu şimdi evi yıkıldı oda evsiz kaldı aynı ateşin başında ikimizde ısınıyoruz diyor.Ne acı değil mi? Bunları duymak.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu kadar pahalılıkta demek ki dolara çevrilince yurtdışında ev alınabiliyor.Ev fiatları ço pahalı, kiralarda öyle millet azdıydı iyice hiç insaf yoktu.Hele kiracı olmak çok daha zor gelir azsa kira çok nasıl versin hepsini kiraya ne yesin...

Dün adamın birisi depremzede bak diyor evinden beni istediği rakamı vererek artırmıyorum diye çıkartıyordu şimdi evi yıkıldı oda evsiz kaldı aynı ateşin başında ikimizde ısınıyoruz diyor.Ne acı değil mi? Bunları duymak.
İnsanlık bittiği zaman allah hatırlatır... Mülk benim tebağlarım diye... Öylede oldu.. Eskiden şeriat kafalılar açık giyinmekten derdi yada zinalar arttı falan derlerdi.. Ki haklılık payları hadislere göre var.. Ama masum bildiğimiz insanlar ölüyor.. Mesela koduğumun abdullah öcalanına bir bok olmuyor ? Neyse ben çok şey yazarımda alanım değil..

Hepsini boşver de insanları toprağa gömen binaların 3 minyon tl olması ama aslında bu çürük yapıların 1 tl bile değerinin olmaması gerçeği

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Depremi unutmayalım...