TÜRK HİSSE SENEDİNE YATIRIM YAPARAK MİLYONER OLDU!

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Fırın işletmeciliği yapan Yunus, her günkü iş telaşesi sonunda kazancının az olmasından şikayet ederken; bir reklama rastlıyor. Yunus, bu reklamın hayatını değiştirmekle kalmadığını, aynı zamanda kendisine de hayatının fırsatına giden kapıyı açtığını dile getiriyor.
Borsa, Hisse senedi işlerinden hiç anlamazken, kayıt yaptığı andan itibaren “Maddi durumunun nasıl düzeldiğini” neşeyle anlatıyor. Gelin olayları bir de Yunus'tan dinleyelim.
Post_image

Kayıt yaptırdıktan sonra bir danışmanın kendisini aradığını, sonrasında da sistem hakkında eğitim aldığını söylüyor “10 dakikalık eğitimden sonra hiç anlamadığı konu hakkında bile artık uzman gibi oldum” diye ekliyor. Yunus, daha önce hisse senetleri hakkında hiç deneyimi olmamasına rağmen merakından kayıt yaptığını söylüyor ve “Hayatımın en doğru kararı oldu” diyor gülümseyerek.
1 e 10 Kaldıraçlı sistem ve yatırım uzmanı desteği ile 1000 dolarlık hisse senedini 100 dolar ile alabilmenin avantajını yakaladım diye devam ediyor anlatmaya. Herkes gibi benimde çekincelerim vardı ve bu gibi yatırımlar için büyük paralara ihtiyacım olduğunu düşünürken; en düşük başlangıcın 300 dolar olduğunu duyunca hiç ikilemeden denemeye karar verdim diyor.
Hesabıma para yatırdıktan sonra maddi durumunun düzelmesine yardımcı olan yatırım uzmanı aradı. "Hayalini kurduğum ve şu an kullandığım arabamı ona borçluyum." diye gülümseyerek anlatmaya devam ediyor. Hiç unutamadığım başarılı sinyali hikayemi sizle paylaşmak isterim. Sinyalde Türk hisselerinin değer kazanacağının bilgisi paylaşılmıştı, Yeni havalimanının açılmasıyla hisselerde hareketlenme olacağı benimde aklıma yatmıştı, nitekim Ağustos ayında aldığım 14 TL lik hisse senedi çok kısa bir sürede 19 TL ye fırlayınca kullandığım kaldıraç sayesinde bakiyemde aylarca çalışarak kazanamadığım tutara eriştim. Tabii ki artan bakiyem daha çok işlem yapmama ve dolayısıyla daha çok kazanmama yardımcı oldu diye kahkaha attı.
Rüyada mıyım diye düşünürken, hesabımdan çekim yaptığım 3875 doların 24 saat gibi kısa bir sürede hesabıma yatırılması ile zevkten dört köşe oldum. Şirkete güven problemim de kalmadı. Artık işlemlerimi sinyaller, uzman desteği ve tabii ki kendi edindiğim tecrübeyle destekleyerek kazancımı katlamaya ek gelir elde etmeye devam ediyorum diyor.
Heyecanla bir başka söyleşi ve yeni tecrübelerini dinlemek için randevulaşarak Yunus`a teşekkür ediyoruz.
secondImage

AMarkets hakkında bilgisi olan var mı ben de başlamak istiyorum

Geri
Üst Alt