Trabzonspor'da Sörloth kararı! Bonservis için

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Trabzonspor'da transferde son dakika... Bordo-mavili yönetim, performansıyla bütün kulüplerin dikkatini çeken Sörloth için kararını verdi.

5f3dc55d554280129806ede3

Trabzonspor Yönetimi büyük bir gelir beklediği yıldızı Sörloth için gelecek sezonki yol haritasını şimdiden çizdi.
Norveçli yıldız İngiltere Premier Lig ekibi Crystal Palace’tan geçen sezon kiralanmış ve performansıyla bütün kulüplerin dikkatini çekmeyi başarmıştı.

5f3dc503554280129806edd7

Birçok Avrupa kulübünden teklif almaya başlayan Sörloth’tan bordo-mavili yönetimin büyük bir gelir beklediği ortaya çıktı.
Bonservisi alınacak ve...

Bonservisi alınacak ve...
Bir sezon daha kiralık olarak Trabzonspor ile sözleşmesi bulunan yıldız golcünün aynı performansını tekrarlayacağından şüphesi olmayan yönetim, gelecek sezon sonunda Crystal Palace’a serbest kalma bedeli olan 6 milyon euronun yanında bir sonraki transferinden de %15 pay vermeyi planlıyor

20 milyon euro

20 milyon euro
Bu rakamlar dışarıda bırakıldığında Trabzonspor, gelecek sezon gerçekleşmesi beklenen satıştan 20 milyon euroyu kasaya koymayı hedefliyor.
5f3dc557554280129806ede1

Bu gelişmelerin yanında özellikle Leipzig’den teklif alan Sörloth’un da bu sezon ayrılmaya sıcak bakmaması ve yoluna bordo-mavili takımda devam etmeyi seçmesi yönetim için ayrı bir sevinç kaynağı oldu.

5f3dc556554280129806eddf

Eğer bordo-mavililerin planları tutarsa 16.5 milyon euroya Lille'e giden Yusuf Yazıcı’nın ardından Trabzonspor yine büyük bir gelirin sahibi olacak