Toprak

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Benim sohbetim var sanıyorlar toprak ile vallahi hiç yok' hissi olarak adam yerine koyduğum adam gibi adamlar'dan'dır.. Geçenler'de bir yerlerde adına olan karalamaları gördüm Toprak için tekrardan adam gibi adam dedim.. Çünkü Kaynaklar çürük insanları vukuatlı' biz birilerini tanımak için direk sohbet etmemize gerek yok herkesin geçmişi herkesin şimdiki zamanı'nı yansıtıyor zaten..

Hani bana hani bana diyenlere pay düşmeyince pay vermeyeni karalar'mış..

Forumunuz sitesinin ilk karşılaştığım üyelerinden yönetimin'den bir arkadaştır... Kimseyi kırdığını kimseyle bir hesabı kavgası olduğunu düşünmüyorum.. Nazik olduğu gerçeğini ben kendim hissediyorum... Ha belkide canavar'dır o hepimiz'de var.. Ben yorum yapacak kadar tanımasamda sessiz kalacak kadarda kayıtsız değilim...

Aylavyu Toprak baba

Medeni Hal
Toprak'la muhabbetim yoktur fakat benim gözümde saygılı ve efendi birisidir.

Madem konusu açıldı yazmak istiyorum.

İnsanlar kendileriyle o kadar çelişiyor ki.

1. Evli ve çocuklu bir şahısın her forumda hemcinslerime sarkıntılık edip ahlaksızlar yaptığını bile bile baş köşeye koymak.
2. Zaten bu karalamaları yapan bir bayanında orasının burasının ayrı oynaması + geçmişinden nasıl bir şahıs olarak tanındığı mağlum bilenler için.
3. Bunlara nazaran ban konusuna destanlar yazıp 2 kıytırık (sözde kanıt) IP atan bayanında geçmişinin kirli olması.
4.5.6. diye uzar gider çok fazla şey yazabilirim haklarında.

Bunları neden yazdım sonuçta bana atılan bi taş yok. Ama benim ne kadar haksızlıklara gelemediğimi bilenler çok iyi bilir.

Bu arkadaş hadi diyelim ki kusurlu peki ya siz? namuslu gibi gezmeniz ne olucak?

O yüzden herkes kendi önünden yesin bi zahmet.

Not: Şu saatten sonra bana gelecek her taşla kafanız 2 katı yarılacaktır bilesiniz. ksdjhgljhsd

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Birimiz merhametli birimiz haksızlık karşısın'da duyarlı hadi buyrun önünüzde'ki tabaklara' afiyet olsun..

Ben @Toprak arkadaşımızı burada görmeye başladım.Bilemem nasıl biridir?
Kısa sürede tanıdığım kadarıyla o kadar saygılı ve foruma yakışan birisi ki ... :giggle:

Forum oyunlarınfa karşılaşıyoruz yorumlarıyla renk katıyor...daha ne olsun adamda allah allah demi ama...
Sen hep gel @Toprak güzel müzikler ekle veee çayı oda seviyor gözlemledim...

Yolu açık olsun ...:ppt:

@Charismax ve @Destina merhaba :giggle:
yani şimdi söze nasıl nerden başlanır bilmem ki; gerçekten bu güzel düşünce ve duygularınız için ne desem az gelir biliyorum, teşekkür ederim iyiki varsınız gerçekten iyiki varsınız.. Evet her ne kadar sohbetımız olmasada ortak sevdiğimiz değer verdiğimiz kişi ve kişiler sayesinde birbirimizi az çok taniyoruz.. ha az çok derken bu yıllarca taniyorum dediğin ve aslında hiç tanımamış gibi hissetiğin durumlardan daha büyük bir kelime 'az çok ' .bazen her şerde veya herhangi olumsuzluk sonrasında bir hayır olur ya işte buda böyle.bazı hadiseler bazı hayırlara vesile olur.
bende bu hakkımda yapılan karalamalar sonrasında sizin gibi güzel insanların duygu düşünce ve desteklerini görünce çok mutlu huzurlu vicdanen rahat oluyorum.. hep mutlu huzurlu ve sağlıkla kalın ikinizde .bu güzel yerinizde hep kalıcı olur olsun yani :):love:

şimdi hakkımda çıkan karalama konusuna gelince aslında bu konuda konuşmak pek istemezdim ama konusu açılmışken bir kaç şey söyleyim. insanları özel hayatlarıyla karalamakla bir yere varılmaz .aklın sıra sözüm ona onlara orda burda beni ifşa edip bir yere varacaklarınızı saniyorlar. ben ölmem lan bitmem ben topunuzla silahınızla gelin :)
benim seninle yandaşlarınla bir selam alıp verdiğim yok nasıl bir kuyruk acın varsa artık acısını unutmaya veya ne bilim beni banlayarak atlatmaya çalışıyorsunuz.sizinle konuştuğum sohbetim yok ne kuyruk acısı anlamadım. evet güzel bir ilşkim var mutluyum mutluyuz huzurluyuz.. Ahlak dersi altında edebiyat yapanlar makale yazanlar ahlaktan yoksun kişilersiniz .sizinn ne yaptıklarınızı hepimiz biliyoruz bana ban atarak karalayarak unutturamazsınız kendinizi..
Buz dağının birde diğer görünmeyen yanı var. herkes kendince ahlak adı altında kitap yazmaya çalışıyor bilmiyorlarki sayfaların boş cümleden ibaret olduklarını. 2008' den beri buralardayız çok güzel arkadaşlıklar edindim kardeşlerim abilerim ablalarım oldu ve bu dışarda devam etti hala görüştüğüm oturup çay kahve içtiğim güzel insanlar var.
Bak çenem düştü yine çok konuştum :D
sizi seviyorum..:giggle::coffee:

@İlkiz
bilmukabele bu arada teşekkür ederim güzel düşüncelerin için.. buraya çok yakışıyorsun senide burda görmek güzel :):giggle: ortak yönlerimiz var evet.. her insanın bir duruşu var derler ya sende öylesin güzel bir duruşun var. renginle yorumunla nickinle buraya yakışıyorsun..

İsim
Halim Selim
Memleket
Kırıkkale
Meslek
Kuruyemişci
Tanımam adam gibi adam diyorlarsa adam dır. Bu ikiliden yanlış söz çıkmaz

Forumun oyun bölümü olmasa toplamda 3 iletisi olacağını düşündüğüm arkadaş.

Gerekirse halısahada eksik olan 6. kişi olma teklifini kesinlikle reddetmez, eminim. Tanımıyorum. Tanışırız

• Beğen
Tepkiler: LsR
Geri
Üst Alt