Tolga Çevik'in Eşi Özge Çevik Kimdir

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Tolga Çevik'in eşi Özge Çevik kimdir, kaç yaşında, kimin kardeşi? İşte, Özge Çevik’in hayatı!

Türk oyuncu ve komedyen Tolga Çevik’in eşi Özge Çevik hayatı ile ilgili merak edilenler artış gösteriyor. Ünlü komedyenin hayranları 2004 yılında Tolga Çevik’in eşi ile ilgili olarak Özge Çevik kimdir, kaç yaşında, nereli, kimin kardeşi gibi sorulara yanıt arıyor. Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına katılan Tolga Çevik, eşi Özge Çevik'i isteme merasimi anısını anlatmasıyla gündem olmuş ve Özge’nin hayatına dair sorgulamalar artmıştı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın kardeşi olan Özge Çevik İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Ünlü komedyen Tolga Çevik geçtiğimiz günlerde bir programa katılarak eşi Özge Çevik ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Tolga Çevik kendisine yöneltilen Özge'yi isteme sahnesi nasıl bir sahne? sorusuna verdiği yanıtın ardından Özge Çevik kimdir, kaç yaşında, nereli, kimin kardeşi gibi sorulara yanıt aranmaya başlandı. Özge Çevik'in hayatına dair pek bir bilgi bulunmuyor.

TOLGA ÇEVİK'İN EŞİ ÖZGE ÇEVİK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?​

Özge Çevik Türk komedyen, oyuncu, müzisyen, karikatürist, seslendirmen, senarist, yapımcı ve yönetmen Cem Yılmaz kardeşi ve oyuncu Tolga Çevik'in eşidir. Ünlü komedyen Tolga Çevik, eşi Özge Çevik'i isteme merasimi anısını anlatmasıyla gündeme gelen Özge Çevik hayatı ile ilgili detaylar şöyle;

588

ÖZGE ÇEVİK HAYATI!​

Özge Çevik İstanbul'da dünyaya geldi. Cem Yılmaz'ın kardeşi Özge Yılmaz, oyuncu Tolga Çevik ile 2004 yılında nikah masasına oturdu. Bu evliliklerinden 2006 yılında "Tuna Çevik" dünyaya geldi. Özge Çevik ve Tolga Çevik'in kızı Tuna Çevik aynı zamanda babası ile ilk kez kameraların karşısına "Sen Benim Her Şeyimsin" adlı sinema filminde birlikte rol aldı. Özge Çevik ve Tolga Çevik'in diğer çocuğunun adı ise Tan Çevik'tir.
Özge Çevik eşi Tolga Çevik'in evliliklerinin 13 yılında kendisine yazdığı duygu yüklü mektup ile gündeme gelmiştir. Özge Çevik eşi Tolga Çevik ve iki çocuğu ile birlikte İstanbul'da yaşamaktadır.

410

TOLGA ÇEVİK KIZ İSTEME ANISINI ANLATTI​

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda Tolga Çevik kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Işık'ın "Özge'yi isteme sahnesi nasıl bir sahne?" sorusuna Çevik, "Sene 2003, o zaman babam hayatta, babam da kendince şakacı bir insan o dönemler, yorucu bir mizah anlayışı var. Biz gittik, oturduk. Kayınpeder, kayınvalide zaten pamuk gibi insanlar.

"BABAM AÇILMAMIŞ FAKS RULOSU ÇIKARDI"​

Cem ters bir şekilde girdi zaten içeri. 'vermiyoruz, tiyatrocuya kız mı verilir?' dedi geçti. Şaka ama o an bir ton geliyor her şaka. Tam bunlar oldu şaka bitti derken, Evet dedi babam, açılmamış faks rulosu çıkardı. Bir attı salonun ortasına, dedim ki 'Bana kız da vermezler, çay da vermezler.' 3. satırında Allah'tan bitirdi de, güldüler falan filan ama bir 3 yıl sürdü o an benim için." şeklinde yanıt verdi.