Tekrardan avatar gif uzantısı koyma bilgisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben bu avatar olaylarına baya taktım... Şimdi şöyle yaptık... Gif eklentisini açtım .. Lakin büyük boyut ve katmanlı avatarları anlık olarak almaz bekletir.. Bekletirkende hata aldık gibi bir yazı çıkarır size.. Anlık olarak avatarı koymaz ama arka tarafta o onu duruma göre işlemeye devam eder... 10 dakika bilemedin 1 gün sonra bir şekilde yinede koyar...

Bunu böyle yapma sebebim büyük ölçekli avatar kullanılmasın diye.. Birde forum dışında oynadığı görünsün diye.. Yani gif uzantı konusunda sıkıntı yaşarsanız bunun bilincinde olun.. Bu biraz CPU işlemesiyle alakalı bir'şey.. Bölümlendirme yapılmış falan ... @Destina 'nın yaptıkları bir şekilde halledilir'de diğer büyük geniş olan gif'lerde durum bu şekilde.. Bu'da benim inadım yapacak bir'şey yok.. Oynasın forum görüntülenirkende .. Hep içerde hep içerde olmaz.. Sonra kapat açar yaparım bişiler.. Bu bu konuda son bilgilendirmem zaten ..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
EK BİLGİ : Hata ile karşılaştık dedikten sonra çerezlerin silinmesi gif avatarlarınızın görünmesini sağlayacaktır... Demiştim ya arka planda o işler zamana yayar diye... Onu anlık görüntülemek için çerezleri sil demek kafi .. Bunu yapmazsanız sonrasında zaten görünecektir yine'de..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt