Sorunum çözülmedi

Forumdaşlarım selamlar. İlk derdim şu ki bana gaming laptop lazım kendisi kullanan ve bana kullan diyecek birini arıyorumm. İkincisi Windows 10 kullanıcısıyım uzun süredir de kullanıyrm bi uygulama var bi türlü açamadım :D “The application was unable to start connectly “((doğru yazdım sanırım :D)) hatası veriyo bu aşamada ne yapmam lazım ?

hocam çok rahat ve kolay aslında ufak bi baksaydın da bulurdun zaten. Windows 10da Windows + R bas çalıştır penceresi gelecek wsreset.exe yaz tamam de bitti bu Kadr basit.

İkinci sualine gelince benim elimde olan bi laptop var yüksek özellikli. Bi bakmanda fayda var araştır ilk önce YouTube videolarından anlıyorsun bende ordan bakarak aldım şu ana kadar bi sorun bi problem yaşamadım resmini atıyorum sana

Ekli dosyayı görüntüle 3672

hocam çok rahat ve kolay aslında ufak bi baksaydın da bulurdun zaten. Windows 10da Windows + R bas çalıştır penceresi gelecek wsreset.exe yaz tamam de bitti bu Kadr basit.

İkinci sualine gelince benim elimde olan bi laptop var yüksek özellikli. Bi bakmanda fayda var araştır ilk önce YouTube videolarından anlıyorsun bende ordan bakarak aldım şu ana kadar bi sorun bi problem yaşamadım resmini atıyorum sana

Ekli dosyayı görüntüle 3672
G900 kullanan birisi olarak söylüyorum memnunum. Windows 10’lu alman da ayrıca mantıklı çünkü yakın zamanda 11e geçerken bi sorun çıkarmaz çünkü özellkleri yüksek bi laptop (Ek bilgi :D )

İsim
Halim Selim
Memleket
Kırıkkale
Meslek
Kuruyemişci
Oğlum banlanmışın kendi kendine kaç üyelikten konuştun? Dm den kendi kendine yürüdün mü?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
çözdüm ben senin sorununu hadi gözün aydın... :dns2:

Geri
Üst Alt