Site Sahipleri Hakkında Önemli Duyuru

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Selam arkadaşlar kusura bakmayın önemli duyuru diye açtım ama önemi yok sadece bildirmek istedim.. Bildirim olarak gönderip özel üyelere yönelik değil dışarıdan takip eden kayıtlı üyelerede görünsün istedim... Malum kayıtlı olup online olmayan kişilerde var ..

Az önce yaptığım telefon trafiğinde ben işimi geceye sabitledim.. Ben aynı zamanda desen programcılığıda yapıyorum.. Yani işimde DESEN PROGRAMLAMA - ZİNCİR PROGRAMLAMA - DESİNATÖR -MEKANİK USTALIĞI - ELEKRONİK KART BAKIMI var .. Kısacası üretim fabrikasının baş adamlarındanım Çorap üretimi ile ilgili olanlar üretimin hangi bilgisayarlı makinelerle olduğunu bilir.. Eh biraz memleket torpili ve iş bilme alanında tek oluşumdan kaynaklı birazda.. Esneklikten ziyade bu hafta belki önümüzde'ki hafta'da yoğun olacağım..

Bende karar verdim akşam eşimide götürüyorum GRAFİK bilgisi benim sektörümde yeterli olduğu için elimi rahatlatacaktır giydiğiniz çorapların desenleri bizden yani ayık olun :D .. Daha önce kendisinin bana bu şekilde yardımı olmuştu..

Sitede Tag' html kod' üye düzenleme (html -php) alanlarını alakadar eden yerler ben ve @Destina tarafından düzenleniyor teknik olduğu için.. Diğer ayrıntı normal site yönetimi adminler tarafından... Bizim tag alanı html aktif etme allowod olduğu için buna root giriş ister birde div class tırnak şeklinde kod çıkarması gerekir.. Bunuda normal bir yönetici yapamayacağı için tag istekleriniz aksaya bilir..

@Destina ve ben yokuz gibi bir'şey olacağız .. Online oluruz yine ama aktiflik sağlayamayız.. Yada aktif olunur teknik düzenleme işimize o an gelmeye'bilir..
@İlkiz admindir zaten... o'na bir'şey demenize gerek yok... elinden geldiğinde görürse bir'şeyleri kendisi halleder... Bu durum olmasaydı @Destina değil belki ama ben olmayacaktım çünkü ayriyetten studyo kayıtlarım vardı ağırlık vereceğim... Ama iş her'şeyden önce geldiği için şu'an anlık böyle oldu..

Şimdi karı kocalar çok samimiler diyorsunuz bizim için allah razı olsun... Bizde samimiyetimizin göstergesi diye bu tür açıklamayı uygun gördük... E hani biz aileydik ? Ne gereği var bu duyuruya demezsiniz umarım ...

Kısacası site size emanet ..

Medeni Hal
Forum aleminde gördüğüm en samimi çiftsiniz valla gizliniz saklınız yok o yüzden ne gerek var demem ben. Bize değer verip, açıklamalar yapıp aileden gördüğünüz için mutlu oldum. Sanaldan daha önemli şeyler var hayatınız ve işiniz gibi siz buraları merak etmeyin emin ellerde :D kolay gelsin ikinizede

Aykut

Don't look back you're not going that way...
Meslek
Yönetici
Medeni Hal
Rabbim hayırlı işler versin . Ben yeni bir üye olduğum için çoğu kişiyi zaten tanımıyorum ama bu samimi açıklamanız (kibirsiz,egosuz) zaten ailevi olarak bir açıklama yaptığınız için otomatikmen burayıda bir aile ortamına çevirmiş oluyor :) Sakin sessiz hoş vakit geçirilebilecek biryer olduğu aşikar. Forum işi diğer işler de olduğu gibi maddiyat olduğu gibi emek ve zaman da gerektiren bir platform.O yüzden her zaman sonsuz saygı duymuşumdur.Kendinize iyi bakın:)

Sen merak etme hiç her şey yolunda olur elbetteki ben genelde buradayım çok acil işlerim ve toplantım olmadıkça :giggle:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Destina devamlı gelmeye'bilir çünkü o çizim tasarım yapacak duruma göre sitede belli olur zaten kendisi.. ama ben full kalıcam :D Çok uğraştım bunu sabitlemek için.. Biraz kafam rahatlasın düzene gireyim.. Hem maddi olarakta saat bakımından katkısı olacaktır.. Az çok bahsettiğim kişiler bilir banka sorunlarım vardı varlık içinde yokluk çekmek gibi.. O'da çözülüyor zaten.. Normalleşelim biraz .. Studyo kayıtı alacaktım bir tek ona üzüldüm.. Belki hafta başı bu olanağı sağlarım diyordum ama yapacak bir'şey yok.. Olumlu sonuç verdi..

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Bende tarımcı sera işleriyle uğraşan birisiyle evlensem ne havam olurdu .d siz evlendiğinizde biz rapçi rapçiyi buldu demiştik hatırlayın .d şimdiki zamana bakınca forumcu forumcuyu diyorum haha.
Baş tacısınız mübarekler kolay gelsin.

Medeni Hal
Çok şekersiniz ya :bn; kolay gelsin yine bekleriz istediğiniz zaman gelebilirsiniz burası sizin sayılır :D

Geri
Üst Alt