Site adres değişimi olabilir

Sen bir yolunu bulursun...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sen bir yolunu bulursun...
Bir yolu olsa bu konuyu açmazdım... Durmadan bakınıyorum iletişim'de sağladım üzgünüz diyorlar... Avrupa mahkeme yolu görüldü bize... Başka isimle devam ederiz... Düşerse domain' alırım.. Tabi çakallar kapmazsa..

Medeni Hal
Gidip gördüğüm yıkım, acı ve çaresizliklerden sonra inanın şu sanal ortam ve forum umurumda değil, isim değişikliğinden ziyade kapansa bile zerre umurumda olmaz. Gittim geldim ve işi gücü olmayan bilgisayarda kıç büyütmekten başka bi halta yaramayan, hayatları da sanaldan ibaret olan insanları görünce acıdım. Kıç büyütmeye devam anlaşılan. Çok boşsunuz be :) bunların üzüntüsüne zerre inancım yok.

Keşke 24 saat sanalda kıç büyüteceğinize gidip yardım etseydiniz herşey para değil, orada para zaten geçmiyor. Sadece televizyonlarda gördüğüm ünlü sanatçılarla bile orada tanışıp beraber çalıştık numaramı aldılar bende onların aldım. Yeri geldi beraber aç susuz kaldık, yeri geldi aynı sofradan yedik. Başkalarının acılarını hep birlikte yaşadık! O saatten sonra hayatım değişti. Forumlarınız umurumda bile değil.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ya şuan olumsuz görüştüm muhattap tam yetkili kişiler değil... İngilizcemin yettiği kadar mısır çarşısı dilinde konuştum mümkün değil diyorlar ama daha 6 7 ay var coğrafi konumla alakalı biraz bu... En kötü senaryo forummeskeni yerine forummesken olur... Veya net gibi uzantısı değişir... Orjinal alan adı düştüğünde geri alırız sorun olmaz... Takıntı ettiğim biz hep buralardayız ve burası hep olacak demem... Yani nasıl desem sihirli değnek yok hemen ol diyince olmuyor ama sonuçta hep beraber burdayız bişi olmaz ya..
Teknik sorun olsa eyvallah'da işte amerika menşeili şeyler bunlar...

Gidip gördüğüm yıkım, acı ve çaresizliklerden sonra inanın şu sanal ortam ve forum umurumda değil, isim değişikliğinden ziyade kapansa bile zerre umurumda olmaz. Gittim geldim ve işi gücü olmayan bilgisayarda kıç büyütmekten başka bi halta yaramayan, hayatları da sanaldan ibaret olan insanları görünce acıdım. Kıç büyütmeye devam anlaşılan. Çok boşsunuz be :) bunların üzüntüsüne zerre inancım yok.

Keşke 24 saat sanalda kıç büyüteceğinize gidip yardım etseydiniz herşey para değil, orada para zaten geçmiyor. Sadece televizyonlarda gördüğüm ünlü sanatçılarla bile orada tanışıp beraber çalıştık numaramı aldılar bende onların aldım. Yeri geldi beraber aç susuz kaldık, yeri geldi aynı sofradan yedik. Başkalarının acılarını hep birlikte yaşadık! O saatten sonra hayatım değişti. Forumlarınız umurumda bile değil.
Buralarda insan yok :D boşuna yazma kimse anlamaz

• Beğen
Tepkiler: LsR
Geri
Üst Alt