Site adres değişimi olabilir

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Zorunlu nedenlerden dolayı forum meskeni ismi değişe'bilir... Gmail' olarak kayıtlı olan hesabımız gmail'in daha doğrusu googlenin saçma şart ve kurallarından dolayı açılmıyor.. Alan adımız google domain kayıtlı olduğu için oturum açamadığım için şimdilik olmasada ileride bu sorun çözülmezse alan adını değiştirmek zorunda kalcaz.. (Kala'biliriz)

Hiç bir irtibat kurulmuyor bot beyinli google böyle uygun görüyor şimdilik sanırım...

Bu arada milyon kullanıcımız var diyorlar ya ? Hah işte böyle durumlarda hesap alma yeni hesap açma zorundalığına sokuyorlar insanları ondan bu hep ondan...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Napayım yav... o kadar yere gittim açtım girdim çıktım sorun olmadı... Son durak sabit yerdeyim yok kendi wifi bağlantından yok kendi cihazından gir çekiyor... 2 3 haftadır bunu çözmeye çalışıyorum... Harddisk'i aldım yanıma usb dönüştürücüde bağladım ama açmıyor kafayı sıyırcam.. Açsa bile o'da ağ soracak .. Böyle saçmalık sonunda araştırmamda çıkan sonuç yeni hesap aç diyorlar.. Ulan şerefsiz google domain ne olacak.... Daha aylar var bir şekilde çözerim diyorum'da googlede canlı destek yada bir muhattap yok gmail sorunları olarak..

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Napayım yav... o kadar yere gittim açtım girdim çıktım sorun olmadı... Son durak sabit yerdeyim yok kendi wifi bağlantından yok kendi cihazından gir çekiyor... 2 3 haftadır bunu çözmeye çalışıyorum... Harddisk'i aldım yanıma usb dönüştürücüde bağladım ama açmıyor kafayı sıyırcam.. Açsa bile o'da ağ soracak .. Böyle saçmalık sonunda araştırmamda çıkan sonuç yeni hesap aç diyorlar.. Ulan şerefsiz google domain ne olacak.... Daha aylar var bir şekilde çözerim diyorum'da googlede canlı destek yada bir muhattap yok gmail sorunları olarak..
O değil domain düşer yazık olur

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yav sorma... Google hesapları ayrı bir dert... Birde ev tipi internet sosyal yapımda bozuldu biraz böyle seyyar devam etcem'de... Birde operatör değiştirmek zorunda kaldım... Şu deprem bölgesi baz istasyon dalgasına bankalarda bloke koydu yine ulan çoklu gmail hesabım var 1 gmail kitliyor beni... Hack yemiyor birde gmail... Live yada hot olsa affetmem gmail sıkıntı abi... Çözcem çözdürcem artık daha bu'gün elime geçti ara kablolar bakalım zamanla ne olcak ..

Yav sorma... Google hesapları ayrı bir dert... Birde ev tipi internet sosyal yapımda bozuldu biraz böyle seyyar devam etcem'de... Birde operatör değiştirmek zorunda kaldım... Şu deprem bölgesi baz istasyon dalgasına bankalarda bloke koydu yine ulan çoklu gmail hesabım var 1 gmail kitliyor beni... Hack yemiyor birde gmail... Live yada hot olsa affetmem gmail sıkıntı abi... Çözcem çözdürcem artık daha bu'gün elime geçti ara kablolar bakalım zamanla ne olcak ..
Kardeşim böyle durumlarda beklemelisin benimde olmuştu. Antalya izmir yapmıştım farklı wifi bağlanınca banada doğrulama istemişti ne telefon ne kurtarma yoktu bende. Biraz zaman geçince konum sıfırlaması yapıyorlar galiba açılıyor. Alan adı zamanı çoksa sende fazla denemeler yapma bekle biraz, galiba yeni il değiştirdin bekle bence

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kardeşim böyle durumlarda beklemelisin benimde olmuştu. Antalya izmir yapmıştım farklı wifi bağlanınca banada doğrulama istemişti ne telefon ne kurtarma yoktu bende. Biraz zaman geçince konum sıfırlaması yapıyorlar galiba açılıyor. Alan adı zamanı çoksa sende fazla denemeler yapma bekle biraz, galiba yeni il değiştirdin bekle bence
Kendi pc' harddiskim yanımda ... Bağlantı yaparak kendi işletim sistemim üzerinden açmaya çalışıyorum fırsat ve imkan buldukca sorun cihaz değil onu geç ağ sorunu coğrafi doğrulama istiyor.. Napıcam istanbula gidip onaylayıp geri'mi gelcem :D .. En son çare irtibat kurmak bir şekilde... Ama inan öyle bir muhattap yok... Robot sistemi hep bunlar yapay zeka cevaplaması.. Alan adımın daha zamanı var o zamana kadar bakalım oldu oldu olmadı değiştircem mecbur elden başka bir'şey gelmez..

Bay_Kuş

Gece bekçisi
İsim
Özgür
Sorun ettiğin şeye bak :D değişsin ne olacak sanki biz zaten otomatik giriyoruz yeni isimede otomatik gireriz

Meslek
Öğrenci
Abi isim değişikliği sorun değil ama seneler geçti eski sayılır yeniden bir ivme yakalaması zor olur

Keşke olmasa isim değişikliği problemler...

İsim
Bir Adam
Memleket
Çankırı
Meslek
CNC OPERATÖR
Medeni Hal
Değişirse ne olacak mesela?

Geri
Üst Alt