Seks Fantezileri Eğitim Gerektirir

İnsanların Penis, Vajina ve Makatlarına Soktuğu Söylenen En Garip 17 Eşya​

Acilde çalışan hemşireler, karşılaştıkları en garip durumları paylaştılar.

1. Barbie bebek kolu​

1. Barbie bebek kolu

'Dünyanın en çılgın şeyiydi. Bir adam idrar yoluna sıkışmış bir barbie bebek koluyla geldi. Anlaşılan eBay'den seks oyuncağı sipariş etmiş ancak eline geçen barbie oyuncağı olmuş. O kadar sinirlenmiş ki bebeğin kolunu koparım çü*üne saplamış.'

2. Bıçak​

'Bir kadın vajinasına sıkışmış bir bıçakla geldi. Evine zorla giren birinin ona saldırdığını iddia etti, ancak bölge kanamıyordu. Sanki bıçak vajinanın içine kaydırılmış şekildeydi. Sonradan sevgilisinden 'intikam almak' için kendi yaptığını itiraf etti.'

3. Patates​

'Üvey büyükannem jinekolog idi. Bir keresinde yaşlı bir kadın gelmiş ve röntgen çekmişler. Görünüşe göre kadının rahminde büyüyen bir patates bulmuşlar. RAHMİNDE!!'

4. El feneri​

4. El feneri

'Beni evlat edinen annem hemşireydi ve bir keresinde gö*üne el feneri sıkışan bir hasta gelmiş. Adam yanlışlıkla fenerin üstüne düştüğünü iddia etmiş, ancak bu tarz eşyaların üstüne 'düştüğü' birkaç vaka daha yaşanmış önceden...'

5. Tığ​

5. Tığ

'İş arkadaşıma bir gün sarhoş olup penisine tığ sokmaya karar veren bir hasta gelmiş. Ürolog objeyi ameliyatla almak zorunda kalmış.'

6. Lego popo tıkacı​

6. Lego popo tıkacı

'Bir adam lego ve bantla popo tıkacı yapmaya çalışmış ve gö*ünde sıkışıp kalmış. Keşke şaka yapıyor olsaydım...'

7. Ampul​

7. Ampul

'Annem her zaman kıçına ampul sokan adamı anlatır. Nasıl çıkardıklarını sorduğumda da 'Epey zorlu bir şekilde.' cevabını verir.'

8. Koca bir dildo​

'Bir gece bir adam, hayatımda gördüğüm en büyük siyah dildo kıçına sıkışmış halde geldi. Hatta yürürken kovayla peşinde koşmak zorunda kaldık. Sonunda çıkardığımızda da partneri 'Onu geri istemek durumundayım. İhtiyacımız olacak.' dedi ve göz kırptı.

9. Canlı fare​

9. Canlı fare

'Bir adam suratı sapsarı bir halde acile geldi, ölecek sandık. Vücudunun her tarafını kontrol ettik, hiçbir şey bulamadık. Adamı yüzüstü yatırdığımızda kıçından kuyruk gibi bir şeyin çıktığını fark ettik. Tomografiden sonra bağırsaklarında fare bulduk. Fare, kalın bağırsağını ısırdığı için iç kanaması vardı. Anlaşılan adam canlı fareye prezervatif geçirerek onu boğmayı planlamış ve bunu yaparken fareyi anüsüne sokarsa farenin nefesinin prostatına ulaşacağını ve haz alacağını düşünmüş. Adam iyileşti ancak zavallı fare öldü.'

10. Havuç​

'Ben laboratuvarda çalışıyorum. Kıçına eşi tarafından havuç sokulmuş bir adamın kolonoskopisini yapıyorduk. Çıkarmayı başaramadık, bu yüzden ameliyatla alındı. Bağırsaklarımız kıvrımlı arkadaşlar, oraya düz, uzun ve esnek olmayan şeyler sokmayın.'

11. Duş başlığı​

11. Duş başlığı

11. Duş başlığı

'Bir keresinde gö*üne duş başlığı sokmuş bir adam geldi. Duş borusu da kuyruk gibi onu takip ediyordu.'

12. Balerin figürü​

12. Balerin figürü

'Arkadaşım acilde hemşire. Bir keresinde bir adam idrar yoluna bir şey sıkıştığı şikayetiyle gelmiş. Çıkarmaya çalıştığında çok acımış ve kanamaya başlamış. Anlaşılan o ki, müzik kutularında bulunan küçük balerin figürüymüş. İnanılmaz.'

13. Oyuncak kertenkele​

13. Oyuncak kertenkele

13. Oyuncak kertenkele

'Bir keresinde mide ağrısıyla bir hasta geldi. Röntgenini çektim ve ne olduğunu sordum. Bilmediğini söyledi. Röntgeni kaldırdığımda bağırsağındaki oyuncak kertenkeleyi gördük.'

14. Kanlı salatalık​

'Bir hasta bağırsağına takılan salatalık yüzünden acile geldi. Gelmeden önce, BIÇAKLA çıkarmaya çalışmış. Doktor, elinde kocaman, kanlı bir salatalıkla odadan çıktı.'

15. Uzun bir diş ipi​

15. Uzun bir diş ipi

'Bir mahkum penis problemleriyle geldi. Anlaşılan o ki hücresinden çıkabilmek için idrar yolunun derinliklerine diş ipi sokmuş.'

16. Maşa​

'Acilde çalışan bir hemşireyim. Bir gün bir kadın bacaklarının arasından sarkan maşayla yalpalayarak geldi. Mastürbasyon yapmak için vajinasına maşa sokmuş. Maşanın iki ucunu bir arada tutan çengel bir anda açılınca maşa oraya sıkışmış. Ameliyata girmek zorunda kaldı, maşa neredeyse idrar yolunu parçalıyordu.'

17. Et çorbası​

17. Et çorbası

'Bir kadın sevgilisi oradan yemeyi sevdiği için vajinasına et çorbası sokmuş. Resmen oraya sıkışmış bir patatesi arayıp bulmak zorunda kaldık.'

Ya sabır...​

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

3. Patates​

'Üvey büyükannem jinekolog idi. Bir keresinde yaşlı bir kadın gelmiş ve röntgen çekmişler. Görünüşe göre kadının rahminde büyüyen bir patates bulmuşlar. RAHMİNDE!!'
Buna çok yaratıcı bir yorum yapardım aslında :D ramazandayız

Herşey olabilir de et çorbası nedir ya
Bu fantezi değil sapıklığın bir sonraki evresi iğrençliğin göstergesi