Scarlett Johansson, ikinci çocuğunu dünyaya getirdi

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hollywood'un ünlü yıldızının hamile olduğuna dair söylentiler daha bu hafta eşi Colin Jost tarafından doğrulanmıştı ki yıldızdan bebeğini doğurduğu haberi de geldi.

Scarlett Johansson, ikinci çocuğunu dünyaya getirdi

Ekim 2020’de küçük bir törenle evlendikten kısa bir süre sonra ikinci çocuğunu dünyaya getirdi. Colin Jost, hafta sonu kendi programında bir bebek beklediklerini ve çok heyecanlı olduklarını söyleyerek bir süredir söylentiden öteye geçmeyen hamileliği doğrulamış oldu.

Jost, aynı zamanda Instagram’dan paylaştığı kısa bir yazı ile çocuklarının dünyaya geldiğini ve isminin Cosmo olduğunu paylaşarak, özel hayat için saygı beklediğini belirtti.

Johanson, son zamanlarda Disney ile yaşadığı anlaşmazlık, Black Widow filminin tanıtımlarında az görünmesi ile sık sık gündeme geliyordu. Hatta film tanıtımlarına katılmayışı yapımcıların tepki göstermesine bile neden olmuştu.

Johanson’ın eski eşi Romain Dauriac ile altı yaşında Rose Dorothy isimli bir kızı bulunuyor. Çift boşandıktan sonra Johanson, Jost ile yeni bir birlikteliğe yelken açmış ve pandemi nedeniyle ertelenen evliliklerini daha fazla bekletmeden Ekim 2020’de küçük bir törenle gerçekleştirmişti.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
lan ben bunun ilk çocuğunun olduğunu bilmiyordum.... ikinci bebesinide bu haberler öğrendim :haha: vay be

Geri
Üst Alt