Saatsiz yapamayan insanların 5 özelliği

Zamanın hakkını en iyi onlar verir​

Kol saati kullanan insanlar zamana yalnızca bir bilek hareketi uzaklıktadır. Bu da ekseriyetle dakik oldukları anlamına gelir. Böyle insanları bekletmeden önce üç kere düşünmenizde fayda var. Çünkü saat 16:00 için anlaştıysanız, en geç bir dakika önce onları malum yerde bulabilirsiniz.

Saatleri stillerini yansıtır​

Saat çoğu zaman stilimizin ve kıyafetlerimizin son halkası olarak dikkat çeker. Kişiden kişiye değişse de en önemli unsur olabilir. Bu yüzden “saatim olmadan çıkmam” diyenlerin, saatleri kıyafetleriyle de uyumlu olur. Onlara bir hediye almayı düşünüyorsanız, saatiyle uyumlu olup olmadığa bakmanızda fayda var.

Saatleri olmadan eksik hissederler​

Bazı insanlar kol saati takamadığını söyler. Ancak kol saati takmaya alışan herhangi biri, öncesinde nasıl olursa olsun bu alışkanlığından kolay kolay vazgeçemez. Çünkü saat öyle bir tutkudur ki takılmadığı zamanlarda insanda eksiklik hissi uyandırır. Hatta kendilerini çıplak kalmış gibi hissedebilirler.

Saatleri onları ele verir​

Kol saati takan sevgiliniz varsa herhangi bir aktiviteden sıkılıp sıkılmadığını anlayabilirsiniz. Çünkü sıkıldıklarında saate bakma aralıkları artacaktır. Bu da ikili uyumunuz için sizin adına önemli bir gösterge olacaktır. Ayrıca yanlış anlaşıldıkları da olabilir. Bazıları sık sık saate bakmayı alışkanlık haline getirmiştir. Bunun ne anlama geldiğini en iyi siz bilirsiniz.

Sorumluluk sahibidir​

Bir kol saatini taşımak her şeyden önce sorumluluk gerektirir. Uyumadan önce, banyoya girerken ve spor yapmadan önce saatlerini çıkarırlar. Özenle yerine koyarlar, sonra tekrar takarlar. Bir insanın ne kadar sorumluluk sahibi olduğunu saatine gösterdiği özenden anlayabilirsiniz.

Bunlardan biride benim saatimi gün boyu hiç çıkarmam benim için aksesuardır.Beş adet saatim var çok seviyorum takmayı

Geri
Üst Alt