Saati 21.21 görmenin anlamı

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
içerik resmi

21:21 – Seni Düşünüyor

Saate bir baktın ki 21:21.Peki bunun anlamı ne ? Saat falına göre saatin 21:21 olması onun seni düşündüğü anlamına geliyormuş.Eee sende onu düşünüyorsan bu aşk değil de nedir :) Bugün sizi düşünüyor olması belki de yarın sizi daha çok özlemesine ve sabah kalktığı gibi sizi hatırlamasına sebep olacaktır.

Sabah onun mesajı ile uyanmak istemez miydiniz? Bütün akşam seni düşündüm diye başlayan bir mesaj gelirse sevinç çığlıklarınızı duyar gibi oluyoruz.

içerik resmi

21:21 – Seni Düşünüyor

Saate bir baktın ki 21:21.Peki bunun anlamı ne ? Saat falına göre saatin 21:21 olması onun seni düşündüğü anlamına geliyormuş.Eee sende onu düşünüyorsan bu aşk değil de nedir :) Bugün sizi düşünüyor olması belki de yarın sizi daha çok özlemesine ve sabah kalktığı gibi sizi hatırlamasına sebep olacaktır.

Sabah onun mesajı ile uyanmak istemez miydiniz? Bütün akşam seni düşündüm diye başlayan bir mesaj gelirse sevinç çığlıklarınızı duyar gibi oluyoruz.
sevgiyi aşkı bilmem de 21.21 deyince memleket gelir aklıma.kralını tanımam bu sayı dışında :D

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Diyarbakırlıyım diyorum benzemiyorsun diyorlar' napayım oğlim koynumda karpuzla'mı gezeyim :love:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
hahahaha yok yok diyarbekir amed'in karpuzları hala güzel... tekirdağ' adanadan bana göre daha iyi..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
İstanbulda ciğeri en kral restorantlarda bile yiyemezsin... diyarbakıra arkadaşımın yanına gitmiştim asker arkadaşım sur' diye bir yere götürdü beni orda sokakta kokoreç'ci gibi arabada ciğer yapıyorlardı.. 2010'da falan bi yemiştim tadı hala aklımda.. ama günü birlik gitmiştim gezemedim gittim sayılmaz desemde arkadaş ciğer yedin lan daha ne olsun demişti :haha:

la ciğer bildiğimiz ciğer nerde yersen ye ama hatırlıyorum orda yediğim ciğer ağır gelmiyordu löp löp lavaşla gidiyordu.. şimdi ciğer yemeye kalkıyoruz sakız gibi abi çiğneniyor oradakinin havasından'mı suyundan'mı bilmem ciğerleri güzel..

Geri
Üst Alt