Romantik Flörtlük Sözler

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Flört, kaçamak bir bakışla, öylesineymiş gibi söylenen bir sözle, arkanızdan gelene kapıyı tutmakla başlayacak kadar basit, yüzeysel, ama bir o kadar da zevklidir.

Flört, kadın ve erkeğin birbirine anlam yüklemeye başlamadan önceki kısa andır.

"Mutlu olmak varken bu dünyada, geceler geldi dayandı kapımıza, olduk acımızla sarmaş dolaş, bekledik düşlerimizle koyun koyuna." A. Kadir

Dün gece, sen uyurken yüreğim bir yıldız gibi bağlandı sana, işte bu yüzden, sırf bu yüzden, yeni bir isim verdim sana…

Aşk dediğimiz şey öyle bir anda bitmez. Yok olup kayıp diyarlara gidemez. Ama bir aşk bir anda başlamaz, oluşamaz. Olursa zaten gerçek aşk hüviyeti taşımaz, gelip geçer. Eğer gerçekten seviyorsanız ne siz bırakıp gidebilirsiniz ne de gerçek aşk gelip geçer.

Seni sevmek ömrüme ömür kattı. Gelecek dünyamı düşten, gerçeğe dönüştürmem senin sayende oluverdi. Sen, ben bir aile olduk. Bir olduk. Bu yüzden inşa edeceğimiz her şeye, seninle evet derim. Çünkü senin güzelliğin yapacağımız her yapıya, oluşuma sirayet edecektir.

Benim yanım, gönlümün demliği gibidir yârim, dilimdeki dua, çayımda ki dem, yüreğimde ki sevdam olmaya gel kal bende. Ben vefalıyım, aşkta vefalı, sadık insanları sever. Ben sana muhtacım, gel bir ömrü beraber tüketelim, aşkımızı büyütelim.

Gece yatağa, uzanıp uyumak istedim. Acım bir şekilde diner diye bekledim durdum. Ama geçmedi, geçmez sana olan sevdam. Düşün ki uyurken bile seni sevmeye devam eden bir kalbim var. Gel ele ele tutuşup, aşkımızın şenliğine gidelim.

Benim sana sarılıp sarmaladığım gibi sarıl sende bana. Birbirimize kırılsak ta, üzsek de sarılalım birbirimize. Omuzlarımız değsin, kalplerimiz yan yana atsın. İşte o zaman, bütün sorularımız bir buhar gibi uçup gider. Geriye ise aşkımız kalır.

Ey gece git o yâre söyle. Kokusuna sarılıp uyumak isteyen biri var.Sen beni sev, geri kalan her şeyi ben hallederim.Evvelimiz aşk, halimiz aşk, istikbalimiz aşk.O senin neyin olur dediler. Uzaktan dedim uzaktan yandığım olur kendisi.Ben hiç dilek tutmadım, hep dua ettim. Ömrün ömrüme nasip olsun diye Söz ola kese savaşı, Söz ola kestire başı

"Beni koyup koyup gitme, ne olursun. Durduğun yerde dur. Kendini martılarla bir tutma, senin kanatların yok. Düşersin, yorulursun. Beni koyup koyup gitme ne olursun." Atilla İlhan

Gönül bir sırça saraydır. Kırılırsa bir daha yapılmaz.

Gönlümde açmadan solan bir gülsün, her zaman gamlıyım, her zaman üzgün. Beklerim yolunu, aylar boyunca, yeter ki gel bana senede bir gün.

Gözlerine baka baka eşkıya olmak…

Güzel olan sevgili değildir, sevgili olan güzeldir.

Aşk gururdan daha güçlüdür.

İyi hayat, aşktan esinlenen ve bilgiden yönlendirilen bir hayattır.

Ben gerçek aşkı, herkesin oynadığı şans oyunlarına benzetirim. Bir şans oyununda, para kazanma ihtimalin oldukça azdır. Ama yine de insanlar, sonuçlar açıklanıncaya kadar kendini mutlu hisseder. Gerçek aşkın insanlara verdiği sinerjide böyledir. Gerçekleşmeyeceğini bilsen bile, hayali ile mutlu olmayı bilirsin. Olmayınca da bir dahakine deyip devam edersin.

Aşkı beklerken dikkatli olmak gerekir. Oradan oraya çekirge gibi zıplamamak gerekir. Ayran gönüllü olmak, göründüğünün aksine, oldukça tehlikeli bir vakadır. Seviyorsan bir kez seveceksin, bir gönüle gönül vereceksin ki, karşındaki insanda sana aynı şekilde davransın.

Seninle aynı şehirde yaşıyorum ya bu bile bana yeterde artar bile. Senin nefes alışını bile yakınımda hissediyorum. Gezdim sokaklarda seninle hatıralarımı görüyorum. Bir gün olurda bu şehirden başka bir yere gitmek zorunda kalırsan sevgilim, merak etme ben şehri de valizime koyup senin yanına gelirim.

İnsanlar genelde, sensiz yaşayamam derler. Ama ben o türden insanlardan değilim. Beni başkası ile karıştırmayın. Ben sensizde yaşamayı çok iyi bilirim. Ama eğer seninle yaşarsam bu hayatı çok başka olur.

Bazı duyguların kelimelerle anlatılmasının imkânı yoktur. Tefsir denen kelime bile bunun için yetersiz kalır. Duyguları hissetmek, karşındaki insana hissettirmek gerekir. Aksi halde ne sevgini anlatabilirsin sevdalına ne de sevdiğinin dilinden anlarsın.

Ben senin arkandan ağlarım hep, hem de günlerce hiç durmadan. Sen benim için tabaktaki son ekmek kırıntılarım gibiydin. Sen ise, beni çöpe döküp gittin her defasında.

Seninle hep hayallerimde yan yana geldik. Benim hayallerimde biz olmak için yan yana geldik. Ama hiçbir zaman, resmi bir dairede birlikte olamadık. Senin aşkın bunun için bile bana yeterliydi. Bir gün belki sende bunun farkına varırsın diye bekledim. Hayal işte, parasız da kurulabiliyor.

İsim
Halim Selim
Memleket
Kırıkkale
Meslek
Kuruyemişci
Beynin oluşuyordur :D