Rap camiası içinde yeni yetmelerin hepsinin gay ve lezbiyen olması

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ya sessizliğimi bozmayayım diyordum ama sıktı artık bu beni... feat istediğim kişiler bile lgbt karşıtı olduğum için kendi kendilerine triplere girmişlerdi.. arkadaşım benim ahlakıma uymuyor bu ya ... ben şahsen popo'mu sıçmak için kullanıyorum.. yani göz dikmeyin kuru popo'ma.. burdan'da duyurusunu yapayım .. öyle sanatçı falan değilim ama bu konuda arkadaşlarım için diss parça yapıyorum çalışmalarım devam ediyor.. kaliteli bir'şey değil ama rap camiası için yaptığım değdirme şeklinde track olacak ..

Yani saygı duymak zorundasınız diyorsunuz'da ben bu saygısızlık durumuna saygı duyamıyorum.. bu bir ideoloji değil yada bir düşünce değil'ki ... Fiilen yaptığınız işler .. kusuruma bakmayın ben lgbt destekleyemiyorum .. saygı merakınız üst seviye ise buna saygı duyun siz..

Bu lgbt'li arkadaşlarım'dan birisine ben bir demo parça attım... şarkım' bebek tecavüzcülerine bebek bezin'den tahrik olan sapıkları anlatan bir sitem protestti...

Kendisine feat gir dediğim'de benim lgbt karşıtı olduğumu seninle iş yapamam diyerek red' ettiğini buradan söylemek istiyorum ... Şimdi bu kişilerin kendi cinsel seçimleri tercihleri anlaşılan bebek katili ve tecavüzcüler'den daha önemli...

Kusuruma bakmayın ..