Protestocu uçaktan Ronaldo'ya yönelik ağır pankart

  • Konbuyu başlatan Piraye
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 1
  • Görüntüleme : 17

Piraye

Gönül insanın kıblesidir
Katılım
30 Eki 2020
Mesajlar
376
Tepkime puanı
187
Konum
34
İsim
Hira
Cinsiyet
bPg20e

Manchester United'la ilk maçına çıkan Ronaldo, stat üstünde gezen uçağın protestosuyla neye uğradığını şaşırdı. Kathryn Mayorga, 2009 yılında Ronaldo'nun kendisine cinsel tacizde bulunduğunu iddia etmiş ve dava açmıştı. Dün Old Trafford'un üstünden geçen uçak, "Kathryn Mayorga'ya inanın" pankartı açtı.​

- Newcastle maçında ilginç bir protesto eylemi yaşandı. Cumhuriyet'in aktardığı de; stadyumun üzerinde dolaşmaya başlayan bir uçağın kuyruğuna bağlı olan pankartta, "Kathryn Mayorga'ya inanın" yazdığı görüldü.

RONALDO REDDEDİYOR​

37 yaşındaki Kathryn Mayorga, ünlü futbolcuyu, 2009 yılında Las Vegas'ta bir otelde kendisine cinsel tacizde bulunmakla suçluyor. Ronaldo ise bu iddiaları şiddetle reddediyor.

FEMİNİST GRUP YAPTI İDDİASI​

The Sun'a göre Mayorga, "Geçmiş acı ve ıstıraplar için 18 milyon sterlin, gelecekteki acı ve ıstıraplar için 18 milyon sterlin ve cezai tazminat olarak da 18 milyon sterlin olmak üzere toplam 56 milyon sterlin tazminat talep ediyor." Bu da oyuncunun yaklaşık iki yıllık kazancına tekabül ediyor.

İngiliz basınına göre, protesto gösterisi feminist Level Up grubu tarafından organize edildi.

Hem de maç oynanırken! Protestocu uçaktan Ronaldo'ya yönelik ağır pankart
Hem de maç oynanırken! Protestocu uçaktan Ronaldo'ya yönelik ağır pankart
 
Katılım
20 Ağu 2020
Mesajlar
7,777
Tepkime puanı
3,217
Konum
İstanbul
Cinsiyet
vtEvVy
Medeni Hal
tPUZPz
ronaldo ve cinsel taciz :D buna dünyada inanacak çok az aptal insan vardır... demekki parası varmış belli bir grup'u görevlendirmişler... messide bıraktı takımını adamın yıldızının parlaması zorlarına gidiyor... ronaldo için adam gibi adam demeyen var mı allah aşkına :D sizce ronaldo nun bu tür şeylere ihtiyacı varmı ... dünya kızları gönüllü sırada zaten :haha: kadın istediğini alamayınca herşeyi yapar... tecrübe ile sabit yakın tarih..
 
Üst Alt