Profagandam'da Delilik Emareleri

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Naber nasılsın ? deliliğimin profagandası hayat nasıl gidiyor ?
sen tükürmüşken tabagıma annesinin babasına dede diyor amcasına büyük babamın yarısı
ensest takıntılara yeni zamane normal diyor' eskiler kızıyor sonrakiler alkış tutuyor
nasıl olacak bu dünya düzeninin tablosu ? çizimi varmıdır ekseriyetteki bozulmanın ?
ucuz atlatmanın adına nasip diyorlar' tevafukları şans ile öldürüyorlar
kelimelerimde hata var diyorlar ' anlamlarını yok sayıp hecelerime takılıyorlar
ben takıyormuyum hayır, bunu anlamıyorlar acı verdiklerini dalga geçtiklerini sanıyorlar
kıskanıyorlar didaktif harflerce yazılmış hiciv sayfalarımı çekemiyorlar
inanıyorlar birşeylere lakin adını ismini cismini koyamıyorlar' çünkü hiç bir kimse hiç birşey bilmiyor'lar
parlak cilalı camları kol saatleri manşet düğmeleri birde süsten fulara bağlı kravat dedikleri tasmasal boyun zincirleri
ne kadar garip dimi ? bahçedeki finoya bağlı olan ince zincirler gibi..

bir hikayemiz var anlatıyorum iyi dinleyin okuyun görün sonra sizde yazın
kazı kazan gibi meselemiz okudugundan ne çıkarırsan kazıyıp götüreceksin evine
evin senin beynin öncelikle bi bunu öğren iyi belle..
saksı değilsiniz öğretmenlerinizde sizin hayatınıza yön veren değil
korkularınız sizin gerçekleriniz bu anlatımlar tahmin degil öngörülerimiz

okuyorsun hala ne yazıyor diye başlangıçta demeç vermiştim deliliğimin eseri diye
profofaganda bu şekilde bir döngüdür
ne oldugunu anladığını sanarken hiç birşey anlamadığının farkına varırsın
zombi degilsin elbettteki insansın akıllısın' ama aklımın yanında akıllı olduğun kadarcık varsın..
sayfalarca okutabilirim sıkmadan germeden beynini yormadan jimnastik kelime havasında
tablomuz hayal gerçeklerimiz masal aslında' biraz burdan düşün araştır kendi başına azim et anla..
yazmıyorum zaten oldugu kadarına kılıf bul' küp içine koy sıkıştır denize asma köprüden salla..
ve dilek tut tuttugun dilege inanma istemiyorsan allah'dan katlanma fazla bu dünya çok büyük sana fazla
o yüzden olduğun kadarınla var oldugunu hatırla cürbünü biç ölç birde kumpasla ortala
belki bir düzen tutar karışık akılların yorulmazsın fazla.

ucuz atlatmanın adına nasip diyorlar' tevafukları şans ile öldürüyorlar
ensest takıntılara yeni zamane normal diyor' eskiler kızıyor sonrakiler alkış tutuyor
nasıl olacak bu dünya düzeninin tablosu ? çizimi varmıdır ekseriyetteki bozulmanın ?
parlak cilalı camları kol saatleri manşet düğmeleri birde süsten fulara bağlı kravat dedikleri tasmasal boyun zincirleri
ne kadar garip dimi ? bahçedeki finoya bağlı olan ince zincirler gibi..
saksı değilsiniz öğretmenlerinizde sizin hayatınıza yön veren değil
ne oldugunu anladığını sanarken hiç birşey anlamadığının farkına varırsın
dilek tut tuttugun dilege inanma istemiyorsan allah'dan katlanma
cürbünü biç ölç birde kumpasla ortala

Mübarek insan arada çok güzel sözler var okumasını bilene
Yüreğine sağlık kardeşim

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Teşekkür ederim bu yazı için abartıyorsunuz güzel bakmışsınız güzel görmüşsünüz..

Gerçekten sizinmi diye başlık arattım gerçekten sizinmiş ve üye oldugunuz sitelerdede paylaşmışsınız :) Bazıları kendisi yazmaz siz gerçekten yazmışsınız :syy:

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Charismax Hangi ara attın lan :D reis bunun kaydını alıp öylesine atsana yaparsın 5 dk nı almaz :D attırcam aga sana kayıt
Sevilay Özgün yazılar belli olur baktım bende sen öyle diyince, Yeşilpusula sitesini googlede 1 e taşımış çünkü hem smf hemde Charismax ın kendi kaleminden yazıldıgı için benzersiz içerik oluyor

KeNo

İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Ben bilmem taşımayı googleyi adam kendi yazmış benzersiz oldugu belli direk o çıkıyor çünkü :)
Zaten sallamış fazla yazmak için ugraşmamış eminin klavyeden 3 dk da falan yazmıştır öyle, adam konuşur gibi lirik yazıyor bazende şiir gibi konuşması yazması oluyor:D eskiden öyleydi ama hızlı konuşuyor bazende anlaşılmıyor haha Charismax özledim eski zamanları

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Lirik paylaşımı neden yok diyordum varmış. Bende lirikleri şiirden fazla severim emeginize saglık
Bende şiirden çok lirik okumasını ve yazmasını tercih ederim teşekkür ederim..
Gerçekten sizinmi diye başlık arattım gerçekten sizinmiş ve üye oldugunuz sitelerdede paylaşmışsınız :) Bazıları kendisi yazmaz siz gerçekten yazmışsınız :syy:
Benim yazdığım herşey içimden esinlenme yok hiç bir zaman .. kötü olsun bana ait olsun mantıgı..
Charismax Hangi ara attın lan :D reis bunun kaydını alıp öylesine atsana yaparsın 5 dk nı almaz :D attırcam aga sana kayıt
Sevilay Özgün yazılar belli olur baktım bende sen öyle diyince, Yeşilpusula sitesini googlede 1 e taşımış çünkü hem smf hemde Charismax ın kendi kaleminden yazıldıgı için benzersiz içerik oluyor
Yeşil pusula saygı değer bir arkadaşın abimizin klasik mekanı.. eskiye gitmek istersen inceleye bilirsin abi :D Ghost
Ben bilmem taşımayı googleyi adam kendi yazmış benzersiz oldugu belli direk o çıkıyor çünkü :)
:haha: ikinci alıntım hatta 3 :haha:
Zaten sallamış fazla yazmak için ugraşmamış eminin klavyeden 3 dk da falan yazmıştır öyle, adam konuşur gibi lirik yazıyor bazende şiir gibi konuşması yazması oluyor:D eskiden öyleydi ama hızlı konuşuyor bazende anlaşılmıyor haha Charismax özledim eski zamanları
Kenan abi şu konuya bir netlik getirelim.. şimdi sen profilime olsun dm' olsun bana yazıyorsun eski günlerdeki gibide.. evet seni hatırlıyorum ama o kadarını değil.. benim bir crew gurubum vardı belli başlı kişilerle demir başı çekerdik ergendik.. kenan abi olduğunu biliyorum senin ama gece sabahlara kadar seninle muhabbet ettiğimi hatırlamıyorum :D sen beni benden fazla hatırlıyorsun inan ben seni o kadar hatırlamıyorum sadece biliyorum aynı mekandaydık :haha: yanlış anlama .. teşvik ettirişlerin güzel ama ben gaza gelmem abi :haha: sağolasın var olasın :D

KeNo

İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Bende şiirden çok lirik okumasını ve yazmasını tercih ederim teşekkür ederim..

Benim yazdığım herşey içimden esinlenme yok hiç bir zaman .. kötü olsun bana ait olsun mantıgı..

Yeşil pusula saygı değer bir arkadaşın abimizin klasik mekanı.. eskiye gitmek istersen inceleye bilirsin abi :D Ghost

:haha: ikinci alıntım hatta 3 :haha:

Kenan abi şu konuya bir netlik getirelim.. şimdi sen profilime olsun dm' olsun bana yazıyorsun eski günlerdeki gibide.. evet seni hatırlıyorum ama o kadarını değil.. benim bir crew gurubum vardı belli başlı kişilerle demir başı çekerdik ergendik.. kenan abi olduğunu biliyorum senin ama gece sabahlara kadar seninle muhabbet ettiğimi hatırlamıyorum :D sen beni benden fazla hatırlıyorsun inan ben seni o kadar hatırlamıyorum sadece biliyorum aynı mekandaydık :haha: yanlış anlama .. teşvik ettirişlerin güzel ama ben gaza gelmem abi :haha: sağolasın var olasın :D
Bozuntuya verme bende sendenim işte destekliyorum yani ondan :D olsun ozamanların hatırlanması bile manyak bir heyecan veriyor

KeNo

İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Smf severim bakarım bi ara :cool:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bozuntuya verme bende sendenim işte destekliyorum yani ondan :D olsun ozamanların hatırlanması bile manyak bir heyecan veriyor
ya yok sanki ifşa videom varda şantajla ifşa edecekmişsin gibi bir profil oluşturuyorsunda :ddnss::mz::dct::dn:

Geri
Üst Alt