Posbit ve Sayfa Ayarlaması ( Avatar & Site Genişlik )

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Posbit genişliğini 280 px olarak açtım..
Gif avatarlarınızın Mb Kb boyutların'da 2 MB üzerine çıkmamaya çalışın siz yinede'
Baktım bazı avatarlar 15 Mb boyutun'da, Yanlış işlenmiş avatarlar olarak onlar geçer. Yaparken dikkat edin..
Site sayfasını genişlettim' posbit'i genişlettiğim için.. Biraz değişik görüntü oldu sanki, birazda böyle deneyimleyelim..

Meslek
Öğrenci
Bence yuvarlak avatarlar daha iyi yatay posbit.
Bu şekilde güzel olmuş büyük avatar. Yinede ben olsam yatay posbite geçirirdim

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Posbit genişliğini 280 px olarak açtım..
Gif avatarlarınızın Mb Kb boyutların'da 2 MB üzerine çıkmamaya çalışın siz yinede'
Baktım bazı avatarlar 15 Mb boyutun'da, Yanlış işlenmiş avatarlar olarak onlar geçer. Yaparken dikkat edin..
Site sayfasını genişlettim' posbit'i genişlettiğim için.. Biraz değişik görüntü oldu sanki, birazda böyle deneyimleyelim..
Bu konu paylaşımından sonra 300 yapmıştım duyurmamışım... Bu arada duyuru konusunu ziyaretçilere gizlediğim gibi üye resimleri konusundaki konu başlıkları görünecek ama içeriye yani konuya bakmak için tıkladıklarında üyelik isteyecek site.. Yani yine göremeyecekler.. Ayriyetten gizlenmesi gereken yerler varsa söyleyin onlarada bir bakalım.. Biraz özeli koruma vakti gibi düşünün..