Porselen Bebek

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Porselen Bebek kendisini ifşalar gibi konusunu açmayacaktım ama zaten diğer konularda az biraz muhabbeti çıtlattı... Ayrıntı girmiycem gelen yorumlar ve kendisinin cevaplarına göre yazarım bir'şeyler... Kendisi eski bir irc forumcusu' olduğunu söylemişti.. Biz yokken olan zamanda var'mış .. İsmini kendisi söylesin söylerse.. Karadeniz kızı.. Karadenizlileri sevmediğimi kendisine söyledim :D Ama istanbul hanımefendisi.. Olgun aklı başında biri.. 2 saat muhabbet sohbet ettiğimiz yazdı abartıyor 1 saat 50 dakika ya vardır ya yoktur :haha: Bazı sorular sordum bana tepki verince konu uzadı sonra sohbeti düz devam ettirmiştik olay bundan ibaret yani..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Tanımıyorum henüz arada gördüğüm için yorum yapmam doğru olmaz daha sık gelmesi dileğiyle :lvee:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sarmıyor eskisi gibi o yüzden aklıma bile gelmiyor. Yorumlarınız için teşekkür ederim zaman oldukca gelirim.
Arabaya sen bin faytona bennnn anasını sen al kızınıda ben şarkısını biliyon mu ? :haha: Allahını seversen zaman dediğin nedir? Ben sizin için bu forumu gömmeyi göze almadım mı? ... Hey gidi heyyy genç olacaktım kiiiii... sdgsdgf

Geri
Üst Alt