Patnerinizin neyini sevdiniz ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Başlık çok başlıklıl bir başlıktır... 10'larca örnek verile bilir bu soruyu uzun uzunda açabilirim kısanın biraz uzunu olarak soralım..

Evlisin ilk karının neyine tutuldun ? güzel değildir ama aklı sana uymuştur .. eli ayagı veya fiziğide olabilir .. yüzüde olabilir evliliğe adım attırmadaki en büyük pay burda nedir ? çok'mu güzel buldun nedir yani ?

Sevgilisin neden sevgilisin sevgilin olması gerektiği için'mi neyini sevdin...

Evlilik son aşamadır sevgili ilk aşamadır her sevgili olan evlenmez o yüzden ikili sordum..

Meslek
Öğrenci
Takıldığım birisi var ciddi değil eğlencelik
Tek taraflı değil oda biliyor takılmalık çıkıyoruz, ilişkim var sayılmaz ön hazırlık okuyoruz oda bende :P
Neyini sevdim? Ellerini pamuk gibi :) Birde ciddi olmadığımızın farkında oluşunu

Medeni Hal
Her şeyini seviyorum.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Takıldığım birisi var ciddi değil eğlencelik
Tek taraflı değil oda biliyor takılmalık çıkıyoruz, ilişkim var sayılmaz ön hazırlık okuyoruz oda bende :p
Neyini sevdim? Ellerini pamuk gibi :) Birde ciddi olmadığımızın farkında oluşunu
Bu yorumunu okuyunca sana bir tavsiye vermek geldi içimden.... aynı tavsiyeyi bende almıştım bir büyük kişiden... hani genç oluyoruz mesela senin yaşlarında bekar oluyoruz okullu oluyoruz kız arkadaşlarımız oluyor ya hani... bunu bazen ortamlarda geyik olsun diye konuşuyoruz mesela ciddi olmayan ilişkileri v.s

Bana bir büyüğüm derdi'ki..
Fatih sevgilinle olanları anlatma bak yarın birgün anlattığın bu kişi karın olursa pişman olursun...
Sen zeki insansın anlarsın @Musty demek istediğimi...

Meslek
Öğrenci
Bu yorumunu okuyunca sana bir tavsiye vermek geldi içimden.... aynı tavsiyeyi bende almıştım bir büyük kişiden... hani genç oluyoruz mesela senin yaşlarında bekar oluyoruz okullu oluyoruz kız arkadaşlarımız oluyor ya hani... bunu bazen ortamlarda geyik olsun diye konuşuyoruz mesela ciddi olmayan ilişkileri v.s

Bana bir büyüğüm derdi'ki..
Fatih sevgilinle olanları anlatma bak yarın birgün anlattığın bu kişi karın olursa pişman olursun...
Sen zeki insansın anlarsın @Musty demek istediğimi...
Biliyorum abi o kadar açılmıyorum zaten öyle karaktersiz olmadım daha

• Beğen
Tepkiler: LsR

saphira

Tonton Nine

zeki, esprili, sahiplenici, sıkboğaz etmeyen, anlayışlı, olaylara tarafsız bakabilen, dürüst, saygılı

Uhibbu

اُحِبُّ
Medeni Hal
Bilmiyorum ? bilsem aşk olurmuydu adı

Yalnız ilk tepkilerimden biri geldi aklıma
'bakmaz bu bana ? ' demistim

şimdi 4 yaşında oglumuz var.

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
zeki, esprili, sahiplenici, sıkboğaz etmeyen, anlayışlı, olaylara tarafsız bakabilen, dürüst, saygılı
senin kocanı elinden alacağım kadın... o koca benim olacak... hdfjkhgd

Meslek
Öğrenci
İlk takıldığımın kıskançlığını sevdim ikincininde bir takıldığım olduğunu bilerek benimle sevgili olmasını ?

Geri
Üst Alt