Online üyeler ve ziyaret eden üyeler

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Siteyi ziyaret edenler kısımı ziyaretçilere
Online olan üyeler giriş yapan üyelere gösterilmesi şartları ile aktif edilmiştir..

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
İyi bişeyse teşekkür mori

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
İyi olmuş giriş yapmadan baktım kimler var kimler yok diye :D
Onların hepsi fake .. @Destina ile vardiyalı çalışıyoruz.. ben yatıyorum o giriş yapıyor.. o yatıyor ben giriş yapıyorum.. 7/24 böyleyiz... seninle'de giriş yaptık kendini görmedin mi ?
Maaş alıyoruz bu işten.. patronumuz var..

:haha: :haha:

Medeni Hal
Onların hepsi fake .. @Destina ile vardiyalı çalışıyoruz.. ben yatıyorum o giriş yapıyor.. o yatıyor ben giriş yapıyorum.. 7/24 böyleyiz... seninle'de giriş yaptık kendini görmedin mi ?
Maaş alıyoruz bu işten.. patronumuz var..

:haha: :haha:
Hacı o zaman size oscar ödülü vermeleri lazım bütün forumların böyle bir yetenek olamaz :D:D çok büyük para alıyor olmasınız helal :D şu renksiz geçen pazarıma renk kattın mükosun :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hacı o zaman size oscar ödülü vermeleri lazım bütün forumların böyle bir yetenek olamaz :D:D çok büyük para alıyor olmasınız helal :D şu renksiz geçen pazarıma renk kattın mükosun :D
Şuan senden ben kendime yazdım... nasıl cevap verdim ama kendime ... süperiz...

Medeni Hal
Ha? :T: ben forumda konulara yazmaya + konu açmaya bile üşeniyorum.:T: hepsi kıskananların uydurması amaan. :T:

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ha? :T: ben forumda konulara yazmaya + konu açmaya bile üşeniyorum.:T: hepsi kıskananların uydurması amaan. :T:
Sen'de benim .. işte buda kurgu yorugunum ayakları... hadi itiraf edelim... aylık bize 60 bin dolar veriyorlar bu iş için... gecemiz gündüzümüz forumlarda online takılmak.. hayydiii haydiii .. daha vardiya zamanın gelmedi.. gündüz bende gece sende haydiiii

Medeni Hal
Sen'de benim .. işte buda kurgu yorugunum ayakları... hadi itiraf edelim... aylık bize 60 bin dolar veriyorlar bu iş için... gecemiz gündüzümüz forumlarda online takılmak.. hayydiii haydiii .. daha vardiya zamanın gelmedi.. gündüz bende gece sende haydiiii
Tabi efenim.
Biz tek kişiyiz 2 farklı karaktere bürünme yeteneğim vardı fake üyeliklerle 100ü aşgın karakter sahibi oldum hepsine hayali bi hayat, iş, çevre ve isim yaptım öff yazarken bile yoruldum. :T:

• Beğen
Tepkiler: LsR
Geri
Üst Alt