Öylesine Bir Düşünce sirkülasyon'u Afganistan

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Afganistan hava limanın'da afgan halkı mahşeri yaşıyor diyor.. Uçakla istanbula geliyorlar diyor... uçağın kalkmasına kim izin veriyor.. hadi onu geç türkiyeye o uçağın girmesine izin verenler kim... sınırlarımız güvende deniliyor afganla röportaj yapıyorlar nasıl geldin diye.. aha abi şurdan geçtim sınırlar açık diyor .. Türkiye talibandan düşünce olarak farkımız yok diyor.. afganlılar cehennemden kaçarcasına talibandan kaçıyor... ben bu soruları soruyorum yanlışım yok önümüzdeki haberler bu görseller bu gördüklerim gördüklerimiz bu .. Halka mı yanalım kaçıranlaramı sövüp sayalım.. Avustralya diyor afganlılar için en uygun yer türkiye... suriye yardımlarını avrupa birliği afganlardada kullanması lazım diyor türkiyenin... Koca ülkemizi yıkamadılar göç dalgasıyla ortalığı karıştırcak mülteci yığması yapıyorlar .. öylesine düşündüm kendimi değil neslim devam edebilecek mi ondan şüpheliyim.. suriye mültecileri için bu denli tepki düşünce sergilemedim.. bu afganistan beni cidden kaygılandırdı..

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Bende senin gibi düşünüyorum

Geri
Üst Alt