Mybb CloudFlare Eklentisi

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Mybb 1.8.24 ' de kendim denedim ilk defa böyle müthiş bir eklentinin oldugunun farkına vardım. Çokta kullanışlı..

Bu eklenti CloudFlare hesabınızı CloudFlareye girmeden Mybb ADMİN PANEL'DEN yönetmenizİ Sağlıyor.

Eklenti Sağlamdır Hatası Yoktur.

Kurulumu Ftp Dizindeki İmages İnc gibi Dosyaların olduğu Bölüme , Yani Ana dizine Atacaksınız ( ana dizine atarken Klasörlerin içine atmayın Yanlışlıkla Dikkat edin :glc:Ben attım Sıkıntı çıktı.. Direk Klasörlerin dışındaki dosyalara Sallayın . Zaten bunu yükleme fikrine vardıysanız FTP dosya yüklemeyi biliyorsunuz demektir.
Sonra Panelden Aktif edin' Ettikten Sonra Panel Araçlar bakımların yanında CloudFlare Yönetimi göreceksiniz Tıklayın.

Sizden APİ anahtarı isteyecek Tıklayın diyecek sizi Kendi Hesabınız Olan CloudFlareye atıp Hesabınızın Olduğu Email Adresini isteyecek..
Girin CloudFlare Size bir Kod verecek Onu alın kopyalayın Paneldeki İstenilen Alana ..

İşlem TAMAMDIR

Saldırı durumunda
Dns Kontrol Etme İhtiyacınızda
Ülke Bölge yasaklama İhtiyacınızda
Koruma sağlama ihtiyaçınızda

Sizin site üzerindeki panelden Kontrol etmenizi Sağlayacak ' Malum ordan oraya gir çık yapmak zahmetli iş artık HERŞEYİN kolayı varken :)

Ne yapabilirsiniz.

Atak modunu açabilirsiniz Seviye ayarlaya bilirsiniz Dns Cache silme temizleme Developer mode Cloudda girmeden Clouddan olan butonların hepsini Kısa yol olarak sitenizdeki panele çekiyor Tamamen güvenli ve güvenliklli .. Yükleyin bunu işime yaramaz demeyin YARAR BİRGÜN :)