Müsamaha gösterdikçe tepenize çıkan insanlar oldu mu?

Müsamaha gösterdikçe tepenize çıkan insanlar oldu mu?​

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Musama değilde şu insanların dışlanmışlarını şişirip şişirip paketliyorum dışlayanlara karşı bir özgüvenleri olsun diye.. herhalde buda musama oluyor sonuçta kimselerin barındırmak istemediği dostluk kurmadığı kişiler bunlar.. bunları istenmeyen insandan popüler bir insan haline getiriyorum.. ve istenmeyenler tarafından kabul görüldüğünde ilk bana çakıyor çakar lambalarını... pişman'mıyım ? hayır insanlık namına... yoksa kim bağlar beni ben kimi bağlarım :)

Etraftan kabul gördüğünde ilk sana çakarlar lambalarını

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Aynen öyle hatta ben isim verip eşgal bile belirtirim kimseye eyvallah çekecek kadar aciz değilim... bu konularda pek eyvallahım olmaz kusura bakmasınlar... doğru söz benden çıktığı gibi hedefine gider geri sekerse kader derim hiiiç sıkıntı yok ...

klasik bir söz var hani..

3 kuruşluk adama 5 kuruşluk değer verirsen aradaki 2 kuruşla seni satar satsa yine iyi harcar harcar :D

Aynen öyle hatta ben isim verip eşgal bile belirtirim kimseye eyvallah çekecek kadar aciz değilim... bu konularda pek eyvallahım olmaz kusura bakmasınlar... doğru söz benden çıktığı gibi hedefine gider geri sekerse kader derim hiiiç sıkıntı yok ...

klasik bir söz var hani..

3 kuruşluk adama 5 kuruşluk değer verirsen aradaki 2 kuruşla seni satar satsa yine iyi harcar harcar :D
Alttaki söz bu konu üzerine cuk diye oturdu.:)

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Şöyle bakınca bende kötü birisiyim çünkü insanlara söylüyorum bak diyorum sen şöylesin böylesin şimdi sana değer yüklüycez falan :haha: vallahi söylüyorum şaka yapmıyorum sen şöyle adamsın ama seni şöyle paketliycem yeniden tanıtcam diyorum alınıyor :D alınmakta hakkı var tabi açık sözlülükte iyi değildir ama .. gizli kapaklı iş çevirenden daha iyi makulüm'dür... yapacağım herşeyi söylerim ben yaparım.....

diğerleri ne yapıyor 10 deneme yapıyor birisini yaparsa hakkıyla ben yaptım diyor... benim olayım o değil... şunu yapıcam diyorum yapıyorum... ondan tanınmadan sevilmeyen tek kişiyim :haha: