mesaj düzenleme

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
değerli yönetim.. kendi günlük sayfamda mesajımı düzenleyemiyom =/ bu özellik neden kapalı ? hep mi kapalı olcak ?

Ekli dosyayı görüntüle 3570
düzenleme sınırı var herkes düzenleye biliyor en az zaman üyelerde.. ilk yarım saat 30 dk içinde düzenlemezsen düzenleme işlemi kapanır.. bu bazı üyelerin konuları paylaşıp sonra ben gidiyorum diyip kendi konularını ortadan kaldırmasını engellemek içindir..

akşam kötü birşeyler yazıp kişiyi aşşağılayıp karşısındaki şahıs bunu gördükten sonra kaldırmasın editlemesin diye böyle.. :D

saphira

Tonton Nine

düzenleme sınırı var herkes düzenleye biliyor en az zaman üyelerde.. ilk yarım saat 30 dk içinde düzenlemezsen düzenleme işlemi kapanır.. bu bazı üyelerin konuları paylaşıp sonra ben gidiyorum diyip kendi konularını ortadan kaldırmasını engellemek içindir..

akşam kötü birşeyler yazıp kişiyi aşşağılayıp karşısındaki şahıs bunu gördükten sonra kaldırmasın editlemesin diye böyle.. :D

oooo bunla uğraşan var mı yaa ciddi ciddi =) yaa bazen az zamanım oluyor böle hızlı hızlı yazıyom sonra uzunca bi süre gelemiyom ya =) geldiğimde yeni bişi yazarken üstekine bi okuyom 35 milyon tane hata =)

aslında yazınca okumak lazım ama mesela buraya da yazdım ama okumadım umarım bi yazım hatam yoktuır =)))

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
tamam işte çaktırmadan eğitime katkıda bulunuyoruz okuma yazma gelişsin diye :P :haha:

Geri
Üst Alt