Merhabalar *

Yeniden merhabalar arkadaşlar yeni nickim polen @LiyA Nickimi bu arkadaş almış
Yönetim gerekli açıklamayı yaptı bana sorun yok, yalnız nickimi alan kişinin bir özel mesaj atmasını beklerdim giremeyince epostama baktım isim değişikliği var dm bildirimi yok! Böyle saygısız insanlara uyuz olurum birde bu baktığıma göre dini site admini ayıp ayıp

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yeniden merhabalar arkadaşlar yeni nickim polen @LiyA Nickimi bu arkadaş almış
Yönetim gerekli açıklamayı yaptı bana sorun yok, yalnız nickimi alan kişinin bir özel mesaj atmasını beklerdim giremeyince epostama baktım isim değişikliği var dm bildirimi yok! Böyle saygısız insanlara uyuz olurum birde bu baktığıma göre dini site admini ayıp ayıp
Benim yapabileceğim bişi var mı ? Konuştuk zaten

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Haha :D denk getirmedim e posta adresin liya_nur :haha: isabet olmuş

Hoşgeldiniz diyelim hoş olun boşverin olur böyle şeyler
Boş verdim zaten sadece böyle zekası geri olanların nasıl site yönettigini anlamıyorum hanımefendi birde site yönetiyor. Bir insan o nicki ben kullanıyorum diye gidip özel anısı var diye sahibine sormadan danışmadan yetkililere söyler mi ya? Adminler bana durumu açıklamış o nezaketi göstermiş. Nickimi alan kadın tenezzül bile etmemiş. Böyle insanların varlıgı bile huzursuzluk veriyor

Medeni Hal
Boş verdim zaten sadece böyle zekası geri olanların nasıl site yönettigini anlamıyorum hanımefendi birde site yönetiyor. Bir insan o nicki ben kullanıyorum diye gidip özel anısı var diye sahibine sormadan danışmadan yetkililere söyler mi ya? Adminler bana durumu açıklamış o nezaketi göstermiş. Nickimi alan kadın tenezzül bile etmemiş. Böyle insanların varlıgı bile huzursuzluk veriyor
Haha takıntı ettiğin bu mu? PoLeN daha güzel

Haha takıntı ettiğin bu mu? PoLeN daha güzel
Sıkıntı ettigim nick degil gerizekalının hiç ugramadıgı yere gelip ben bu nicki kullanıyordum alabilirmiyim demesi, yönetimle alakası yok ben olsam bende öyle yapardım aktif üyedir diye, konuştum ben yönetimle onlarla alakalı degil kızdıgım nokta herneyse

Eline silah versek vuracaksın :D Gerek yok basit şeyler bunlar boşver