Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Fantastik mistik hayal gücü dünya dışı düşünce, akıllara gelebilecek en marjinal en uçuk yeteneklerin kahramanlara giydirilmiş özellikleri, sevenlerine,halka sunma biçimini en iyi yapan iki büyük dünya şirketi.

Marvel ve Dc filmlerinin görselleri gerçekciliğe uymasa bile inanılmaz izlenme zevkini insana yaşatan bir etkisi var.
her filmlerinde konuları kalitelidir ve bir amaç sebeb vardır..

marvel - dc yapım şirketidir.

mesela harry potter hobbit yüzüklerin efendisi gibi filmlerde bu kategoriye girebilir film tarzı olarak .. filmler çizgi filmden uyarlananlara marvel dc .. diğer senaryo ve kitap türü uyarlanan filmler genelde marvel yapım şirketi dışındadır kategorileri aynıdır.

o tony starkı ve nataşayı öldürmemeliydin marvel senin ben :)

saphira

Tonton Nine

aslı astarı varmıdır bilemem ama aslında her iki evren deki kahramanalrın birbirlerine bu kadar benzemesi güçler bakımından çalıntı olmasıymış.. bi blog tarzı bi yerde okumuştum.. Allah rahmet eylesin Marvel evreni yaratıcısı Stan Lee dedemiz ilk bu eylemi yapmış.. sonrada işte karşılıklı devam etmiş.. ama dediğim gibi doru yalan bilmiyorum okuduğum üzerine yazdım..

ben bi tık daha marvel evreni severim.. dc de sadece batman dark knight 3 lemesine bayılırım.. ama her iki evreninde tüm filmlerini izlemişimdir =)

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
aslı astarı varmıdır bilemem ama aslında her iki evren deki kahramanalrın birbirlerine bu kadar benzemesi güçler bakımından çalıntı olmasıymış.. bi blog tarzı bi yerde okumuştum.. Allah rahmet eylesin Marvel evreni yaratıcısı Stan Lee dedemiz ilk bu eylemi yapmış.. sonrada işte karşılıklı devam etmiş.. ama dediğim gibi doru yalan bilmiyorum okuduğum üzerine yazdım..

ben bi tık daha marvel evreni severim.. dc de sadece batman dark knight 3 lemesine bayılırım.. ama her iki evreninde tüm filmlerini izlemişimdir =)
bende öyle biliyorum rakip iki firma olarak türedilerdi :D