Markamı Alaturka Alalade mi ?

saphira

Tonton Nine

marka tercihim.. marka dan kastım.. en azından kullandığın eline yüzüne sürdüğün yediğin içtiğin giydiğin şeyi bilmen lazım.. bu yüzden bilenen yerler ve markalar tercih ediliyor..

mesela.. hiç bilmediğin bi şehire gezmeye gittin.. yeme içme yerini nasıl seçiyorsun ? google dan bakıyorsun neresi ne puan almış.. ne yorum yapılmış..

bu her şey de bu şekil..

black mirror ın bi sahnesi geldi aklıma.. yakında oradaki gibi birbirimize de puan vermeye başlayacağız..

Cheerful

lalalalalala*
İsim
cemo
Meslek
boş yapmak
Medeni Hal
Canım ne isterse

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Marka olunca her markacı aynı insan gibi geliyor bana farklılık yok.. ama rast gele begendigini seç çuval penye ne olursa o tarz geliyor bana

marka tercihim.. marka dan kastım.. en azından kullandığın eline yüzüne sürdüğün yediğin içtiğin giydiğin şeyi bilmen lazım.. bu yüzden bilenen yerler ve markalar tercih ediliyor..

mesela.. hiç bilmediğin bi şehire gezmeye gittin.. yeme içme yerini nasıl seçiyorsun ? google dan bakıyorsun neresi ne puan almış.. ne yorum yapılmış..

bu her şey de bu şekil..

black mirror ın bi sahnesi geldi aklıma.. yakında oradaki gibi birbirimize de puan vermeye başlayacağız..
Haklısınız ama markaların üretimini görmüyoruz

Geri
Üst Alt