Leydihan

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Farklı forumlar'da gördüğüm beğendiğim bir karakter.. Birde bu arkadaşın eşi olarak gördüğüm sürmenaj vardı... Bu ikili birbirinden alakasız olsada bu iki nicki bir görüyorum... Kendisi kadın ama erkek muhabbetini kadınca çevire'bilecek kapasite'de birisi... Gözüme ilişen nadir kişilerden... Muhabbetim ve selamlaşmam yok... Ama uzak masaüstü bağlantısı gibi kendisini kendisinden habersiz severim... Yağ çekmem yalakalık yapmam ama bu kadının davranış ve takılma biçimini severim...

Medeni Hal
Ah canım @Leydihan ’ım güzel kalpli dostum onu tanımak bana sanalın en güzellik nasiplerinden biri, iyi ki var o hepte olacak

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Tanımıyorum ilk defa gördüm. Kankam yazıp çiziyorsa iyidir. Hoş geldin

Tanımıyorum ama iyi birisi olduğunu düşünüyorum dobra ve açık sözlü bu çok belli.
İyi ki geldi bize hoşgeldin @Leydihan:75:::kl:

ulan fatih benide seneler önce tahmini analizle kandırdın hala arkadaşız. anlaşıldı aramıza kız kanka gelecek .d yanıl bu seferde sağlam bir t.şşak geçeyim seninle .d.d

Bay_Kuş

Gece bekçisi
İsim
Özgür
Buraya gelenlerin çoğu ara sıra uğruyor yada forumları var göstermelik geliyorlar. Çok reklam mesajı aldım davet olarak, senesi geçti ekran çekip attım hep banlandılar :D sözüm sana değil tabiki, sözüm onlara biz gerizekalı değiliz nerde ne forum var biliyoruz yapmayın bunu ben seni gördüm bir iki sitede, tanıdıkları oluyorsan hoş geldin, değilsen tanışalım

Geri
Üst Alt