Genel Forumlar'ın en şahanesine hoş'geldiniz.. Genel Forum - Genel Forum Sitesi'🌼

Kayıt olarak genel forum sitemizin içeriklerine ulaşa'bilirsiniz.. Yenilikci bir forum anlayışını benimseyen forummeskeni sitemiz.. Sizleri eğlendirmekten, bilgilendirmekten çok mutluluk duyacaktır..

Leydihan - Sürmenaj ForumKalbi Son Oyun' End Game

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Leydihan ve Sürmenaj Aynı Şahıs'tır...
İdda bizden idda'yı ıspatlayarak yalanlaması İdda edilen kişilerden..

Orjinal :

zfJWrH.png

ForumKalbi Leydihanın Hazımsızlığı....

zfJE1j.png

Bütün hepsinin orjinal ekran kaydı var .. Girdim kaydım çıktım.. Değiştirilmiş her mesaj için buyurun gelin sorun... Alın savunduğunuz sözda kadın' Kari' Bayan...​

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
O değilde savunan arkadaşlarının acaba ne kusuru var'ki ona bağlılar.. Nude'mi servisleniyor yoksa şantaj'mı yapıyor bilmiyorumda.. Gerçekten sorgulamaları lazım.. Hadi bizi yanıltın..

Aykut

Don't look back you're not going that way...
İşsizlik diz boyu.)

Öyle bişey de hiç duymadıydım bu ne akıl anam ya.

Sebeb ne acaba belki ruh hastasıdır ne bileyim…:giggle:

Swan

Never look back
Oha! allah ailesine sabır kendisinede şifa versin üzücü bir vaka gerçekten

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Okulumda fikrimi net yazdım... Kör olan gördüm desin... Sağır olan duydum desin... Anlamayan beyinler'de anladım desin dursun...

Aykut

Okulumda fikrimi net yazdım... Kör olan gördüm desin... Sağır olan duydum desin... Anlamayan beyinler'de anladım desin dursun...
iyi senin buraya tehdide gelmemişler:d Diğer yerde KVKK tehdidi yedik.Dedim telefonların ıcınde yazan KVK mı ? aşsljkflsdjgdsh

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
iyi senin buraya tehdide gelmemişler:d Diğer yerde KVKK tehdidi yedik.Dedim telefonların ıcınde yazan KVK mı ? aşsljkflsdjgdsh
Sen yetkili bir abiye benziyon şarkısı her kimse ona armağınım olsun... İddayı yiyenin sesi çıkmıyor.. Zincirini koparan hav hav diyor ne güzel dimi... 😂
Ağa iki lafı bir araya getiremeyenin açılımını bilmediği kısaltmalarla konuşması.. Ağzım dolu bekle gelecem demesi gibi bir'şey.. Biz teröristiz rap falanda yapıyoruz zaten 😂

Aykut

Sen yetkili bir abiye benziyon şarkısı her kimse ona armağınım olsun... İddayı yiyenin sesi çıkmıyor.. Zincirini koparan hav hav diyor ne güzel dimi... 😂
Ağa iki lafı bir araya getiremeyenin açılımını bilmediği kısaltmalarla konuşması.. Ağzım dolu bekle gelecem demesi gibi bir'şey.. Biz teröristiz rap falanda yapıyoruz zaten 😂
Bana cahil dedi Onore oldum haberi yok:d Ve Bunu demeden önce KVKK dan bahsetti bana :D

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Savunmaya çalıştığı kişi o kvkk dediği olayın baş bağlayıcısı çünkü site sahibi... Bir idda atılınca kişinin mesajını değiştirmesi ve orospu çocuğu demesi kvkk dediğiniz bağlamı çalıştıran hakaret hareketidir..

Çoluk çocuğun google sorgusundan iki kelime kapıp karşına gelmesi ve hiç bir vasfının kimliğinin olmaması ayrı bi sıkıntılı hareket..

2. Şahısların 3. Şahıslara müdahale ettirmesi v.s ...
Yani burda karşılarında çocuk yok.. Bir aile ve aile bireyi var.. Ve biz ailece burdayız birilerinin çocuğu olarak burada değiliz..

Aykut

Kesinlikle katılıyorum ve hatta bende o şahsa KVKK dan bahsedıyorsunuz post degıstırıyorsunuz deyınce ''size son postum vs vs zırvalayıp sustu'' :D eğlendim ya valla :D
Savunmaya çalıştığı kişi o kvkk dediği olayın baş bağlayıcısı çünkü site sahibi... Bir idda atılınca kişinin mesajını değiştirmesi ve orospu çocuğu demesi kvkk dediğiniz bağlamı çalıştıran hakaret hareketidir..

Çoluk çocuğun google sorgusundan iki kelime kapıp karşına gelmesi ve hiç bir vasfının kimliğinin olmaması ayrı bi sıkıntılı hareket..

2. Şahısların 3. Şahıslara müdahale ettirmesi v.s ...
Yani burda karşılarında çocuk yok.. Bir aile ve aile bireyi var.. Ve biz ailece burdayız birilerinin çocuğu olarak burada değiliz..

24,422Konular
87,661Mesajlar
1,156Kullanıcılar
HasanMirzaevSon üye
Üst Alt