Konulari cok fazla uzatmak, abartmak

Kısa ve oz olsun bizim olsun

• Beğen
Tepkiler: LsR
Bir günaydın demeyi bile tören haline getirmeyi başaran, çevresindeki insanları rahatsız edip etmediğini umursamayan, hadi her şeyi geçtiğim her söylediklerinin ve yaptıklarının çok önemli olduğunu düşünme gibi duruma düşen insanlardır. İnsanın bir olay karşısındaki tüm hevesini kaçırabilme gibi bir potansiyele de sahiptirler.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben uzun uzun yazmayı severim ama kısa kısa konuşurum.. uzun uzun yazma sebebim alışıla gelmişin dışında örneklerle daha samimi ve daha açıklayıcı olmayı planlamamdan' dolayıdır... şimdi ben evliyim mesela bir bayana merhaba sade bir yazı yazmakla... merhaba sabah şerifleriniz hayır olsun nasılsınız canınız keyfiniz yerinde gibi uzun kelimeler kurarak ürkütmemeyi rahatsız etmemeyi düşünürüm... Eski insanların inciltmeme kırmama kibar olma iletişimini benimsemiş bir kişiyim..

Seninkisi bir incelik konuyu abartmak değil ki..

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Seninkisi bir incelik konuyu abartmak değil ki..
Bazen aşırı uzatıyorum bende farkına sonradan varıyorum ama abartığım konuyu okuyuncada abartıya göre yinede kibar kalıyor.. Mesela sen dahil bir çok burda bayan arkadaşlar konuşmuşumdur... babacanlık kankacanlık yanım ayrı birşey .. ilk tanışma yaklaşım empati şeklinde olmuştur hep bende..

düşünsene sana her sabah naber nasılsın ? dediğimi ? bu etik değil bence .. çünkü ben bir erkeğim bu hergün alışkanlık yaparsa karşı tarafı sıkar.. yani sen yada bir başkası benim yıllar boyunca tanıdığım kişi dostum değilki naber çekeyim.. ilk izlenimde kibar olmak bir kere insanlık gereğidir'de hani ben öyle düşünüyorum :D bilmiyorum şu kültürüm var diyemem ama ben öyleyim kendimi bildim bileli... aynı şekilde erkeklerede öyle yaklaşırım.. kimse diyemezki bana lan naber kanks diye yaklaştın.. diyemez yani..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
ama dur bi dakka bir dipnot düşeyim buraya :D konu rap şarkısı ise ortamı ise ordan aldığım argo bir kültür var .. onu zaten rap vari dışı yerde kolay kolay yansıtmam..

Geri
Üst Alt