Konu İçlerindeki Sayfalar

AZE

Eىvallah ?
İsim
*
Memleket
*
Meslek
Kronik işsiz
@AZE
Konu İçlerindeki Sayfalar Sonuncu sayfadan başlaması gerekirken 1. sayfadan başlıyor bu konuya yorum yaparken sorun yaratıyor özellikle forum oyunlarında

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yeni giriş yaptığınız için okunmamış mesajlar sayfasına atıyor .. son mesaja git olayı aktif aslında.. uzun ara girmeyip sonradan girenlerde bu oluyor .. zamanlanmış görevler sabah çalışacaktır ... son 24 saatte girdiğiniz içinde o sorunu ortadan kaldıracaktır... ama hatırlatmanız çok iyi oldu teşekkür ederim... sürüm güncellemiştik onun güncel bir versiyonunu 2.2 ye entegre edelim... teşekkür ederim..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Evet şuan şöyle birşey yapıldı...

Normalde bu konunun açılma sebebine kaynak olan durum şöyleydi...

Konuya giriyordunuz okunmamış mesaj varsa sizi okunmamış mesaja denk gelecek şekilde o konuma getiriyordu...
Eğer mesajları zaten daha önce okuduysanız yani gördüyseniz.. İlk sayfasına atıyordu konunun..

Şimdiki değişiklik istek üzerine şöyle yapıldı.

Konuya girdiğinizde okunmamış mesaj direk önünüze gelecek..
Eğer okunmamış mesaj yok ise.. ilk sayfaya atmak yerine sizi son sayfaya atacaktır...

----------------------

Duyarlılık için tekrardan teşekkür ediyorum.. Güncel versiyonuda 2.2 ye dahil edilmiştir..

İsim
Halim Selim
Memleket
Kırıkkale
Meslek
Kuruyemişci
Böyle konulu bir site daha görmüştüm. Genel problem diyorlardı galiba bana bir zorlugu yoktu zaten

Geri
Üst Alt